PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 727
ocen
6,9 10 1 36727
8,0 21
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

co jest z Wami?

ocenił(a) film na 6

czy nikt nie interesuje się tym filmem?? Może będzie w nim coś magiczenego, innego. Nie widziałam go, ale mam dobre przeczucia i narazie ich nie zmienię... Ludzie trochę zainteresowania i proszę o zero ignorancji.........

ocenił(a) film na 8
silent_hill

Konfrontacja
Cóż mam mówić, jeśli nie widziałem? Wybieram się już w tę niedziełę z nadzieją, że się nie zawiodę... zastanawiam się też, jak wypadnie w konfronatacji z lekko tendencyjnymi "Zabawami z bronią".

ocenił(a) film na 7
silent_hill

[ Dopiero jak napisałem post, zobaczyłem, kiedy Ty pisałaś swój x| ]
Ja się interesuję, o! Film ciekawy, minimalistyczny i nie dla każdego. Moja matka nie widziała w tym filmie nic ciekawego, znudził ją. Ale skoro ona się śmieje na Strasznych filmach i American Pie... no cóż. Wiele lat po tym filmie został nakręcony kolejny, podobny obraz: http://www.filmweb.pl/film/Nasza+klasa-2007-433313. Jeśli ktoś nie widział "Naszej klasy", to polecam - jest to film bardziej dosadny, brutalniejszy. Ale polskiemu tłumaczowi za nazwanie tego obrazu "Naszą klasą" to bym jaja urwał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones