PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 731
ocen
6,9 10 1 36731
8,0 21
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

beznadziejny. dawno już nie wynudziłam się tak na żadnym filmie. "akcja", o ile w ogóle można ją tak nazwać, zaczęła się po godzinie filmu, składającego się z ujęć flegmatycznych nastolatków, chodzących smętnie po szkolnych korytarzach. wątki psychologiczne bohaterów zaczęte, ale niedokończone. widowiskowo spieprzony dobry pomysł na pokazanie sytuacji z perspektywy różnych osób, przeplatanie się ich losów w tym samym czasie. spodziewałam się czegoś duuuuużo lepszego. 3/10

ocenił(a) film na 3
billie_jean4

zgadzam się z przed mówcą

ocenił(a) film na 7
billie_jean4

Taakk ciekawe ; / To ogladaj sobie nadal "Świat według Bundych" i będzie fajnie. Ten film jest niedopracowany, ale zasługuje na szacunek, nie każdy stworzyłby taki film.

Misheel

no, dlatego dałam 3 a nie 1 ;)

ocenił(a) film na 3
billie_jean4

nudny film o głupich nastolatkach.

efcaab

Lepsza jest "Nasza klasa" albo "State evidence" :)

ocenił(a) film na 5
Depeche

Film fabularny który został oparty na faktach... I nie wyszedł. Ciekawe było ukazanie tego samego czasu tych samych zdarzeń z punktu widzenia różnych ludzi, ale ogólna gra aktorów, teksty i cała reszta nie wyszła. Może się nie znam na tego typu filmach, nie wiem. Ale moja ocena to 5/10 jednym słowem średni. Można to było zrobić inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones