PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9913}

Słodki listopad

Sweet November
7,3 103 089
ocen
7,3 10 1 103089
5,0 8
ocen krytyków
Słodki listopad
powrót do forum filmu Słodki listopad

Szukałem czegos co tak mnie wciągnie jak ,,Pamiętnik'' na początku myślałem ,że akcja jakoś się rozwinie czy coś ,jednak ten film to totalny gniot i nie na mój gust odradzam sztuczność bije na kilometr!

ocenił(a) film na 6
maniekwaw

To może zdecyduj się na inne adaptacje powieści Sparksa. Chociaż trzeba przyznać, że "Pamiętnik" będzie ciężko przebić.

keira

a jak dla mnie pamietnik to tandeta a slodki listopad rewelacja

ocenił(a) film na 8
TranceAddict91

każdy lubi coś innego, ale ja odkąd pierwszy raz obejrzałam pamiętnik to zastanawiam się dlaczego ludzie twierdzą że jest najlepszy. dla mnie to normalny film i wg mnie są lepsze. :)

ocenił(a) film na 6
effiikk

Właśnie. Dyskusję powinniśmy zacząć od tego, że o gustach się nie dyskutuje ;) Osobiście "Pamiętnik" zaliczam do jednego z lepszych filmów. A możesz wymienić te lepsze wg Ciebie filmy? Po prostu chętnie bym je obejrzała :)

ocenił(a) film na 8
keira

List w butelce, Noce w Rodanthe, Jeden dzień, Porwanie, Siedem dusz, Czarny łabędź (psychologiczny więc dość trudny, może nawet dziwny)... to takie przykłady tych które mnie się podobają :)

ocenił(a) film na 6
effiikk

"Czarnego łabędzia" akurat widziałam, lubię tego typu filmy. "List w butelce" i "Siedem dusz" też obejrzałam. Na tym ostatnim to zawsze ryczę jak durna, chociaż widziałam już kilka razy... To z tej listy zostały mi jeszcze 3 :) Z tym, że myślałam o lepszych filmach z tej kategorii. "Porwanie" chyba się nie zalicza. No i ten film z którego roku miałaś na myśli? Ten ostatni z 2011?

ocenił(a) film na 8
keira

ok, po prostu to kilka tych które mi się podobają, niekoniecznie to filmy "z tej kategorii" <whatever it means> ;p

ocenił(a) film na 7
maniekwaw

Moim zdaniem gorszy od "Pamiętnika", ale i tak mi się bardzo podobał. Z tym, że ja akurat lubię filmy o miłości :) 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones