PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31609}
6,4 29 079
ocen
6,4 10 1 29079
6,4 10
ocen krytyków
Słodkie zmartwienia
powrót do forum filmu Słodkie zmartwienia

Zakoczenie

ocenił(a) film na 6

No cóż, dziś już nie pamiętam co skłoniło mnie aby obejrzeć ten film. No niestety nie mam dobrego zdania o filmach "młodzieżowych" zwłaszcza tych niby w stylu "Beverly Hills 90210", których raczej unikam jak ognia. No i tak było z tym filmem. Najpierw nie za bardzo chciałem go obejrzeć. W sumie obawiałem się, że będzie to kolejne dno, film o problemach w stylu, czy kupić sukienkę za 500.000 $ czy możę tę za 1.000.000 $, która w sumie jest brzydsza, ale koleżanki padną z zazdrości. Tu oczywiście przeginam, ale celowo. No na szczęście czegoś takiego tam nie było. A co otrzymałem w zamian? Ciepła komedie romantyczną i to wclanie nie na prymitywnym poziomie. No i jeszcze Alicia Silverstone (ale to już osobna historia).

ocenił(a) film na 7
Lord___Sidious

zgadzam się z Lordem
Zgadzam się z Lordem co do tego filmu. Clueless to taki całkiem milutki film, w sam raz na poprawę nastroju. No i jeszcze do tego słodziutki Paul Rudd :).

Sel

Paul Rudd?
zgadzam sie ze film jest przyjemny:) tylko denerwowalo mnie to ze dziewczyny odganialy Tai (Brittany Murphy) od Travisa (Breckin Meyer) a przeciez on jest taki slodki:))) no ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo (czyt. Tai i Travis) :) a Paul Rudd zupelnie mi sie nie podoba:) rzecz gustu... w kazdym razie film bardzo fajny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones