PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 313
ocen
7,0 10 1 107313
5,0 17
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne

O kogo chodziło

ocenił(a) film na 8

Na bank Lepper
Facet był podobny do Giertycha
Samobojstwo generała to Petelicki
Wmiksowanie w zabójstwo to chodziło o zamordowanie Eugeniusza Wróbla
Jego syna potem uznano za niepoczytalnego
Właściciel stacji tv to na bank Solorz
On naprawde nazywa sie Piotr Podgórski i miał kilka paszportów sa na niego kwity
Tylko Polsat dostał koncesje 20 lat temu a to daje do myslenia
Dopiero po 3 latach koncesje dostała TVN

ocenił(a) film na 8
rydzio21_2

Choćby zleceniodawca. Ot, takie zabezpieczenie. W tym pokoju spotykali się tylko służbiści z generałem. Będąc przekonani o bezpieczeństwie rozmów w tamtym miejscu mogli mówić o wielu swoich grzeszkach które użyte w odpowiedni sposób mogą pozwalać "górze" dowolnie manipulować i zmuszać do wykonywania kolejnych zadań.

giovanni50

dokładnie, bardzo ciekawy film

giovanni50

Materiały pedofilskie podrzucone doradcy polityka - Tymochowicz.

Zakup gruntów przez pełnomocnika parafii (Chabior u Susła) - podobieństwo do słynnej afera z Komisją Majątkową i nabywaniem gruntów przez pełnomocnika byłego SB-eka na rzecz Kościoła.

ocenił(a) film na 8
giovanni50

pomiędzy generałem z filmu, a Petelickim jest przepaść jak Wielki Kanion Kolorado, nic się nie zgadza,

giovanni50

a wyjaśnijcie, po co był atak na tego kibica Widzewa ?

ocenił(a) film na 8
M4ciek

Chcieli po prostu sprawdzić czy im to wyjdzie ;)

BlackMrBlood

A pigułka gwałtu podana Rafunowi przez Białko? Po co?

ocenił(a) film na 9
M4ciek

@M4ciek Mnie też to interesuje :)

giovanni50

płk Leszek Tobiasz szantażował abp Juliusza Paetza

ocenił(a) film na 8
kappei

Za co i po co

giovanni50

"Teraz jest właściwy moment, by przycisnąć kler, można uderzyć w czarnych" jeden z meldunków jakie złożył Tobiasz, który był w posiadaniu materiałów, które mogły skompromitować Paetza i innych hierarchów Kościoła. Po co? Żeby móc wywierać naciski.

ocenił(a) film na 10
giovanni50

odkopie trochę wątek. Pytasz się za co i po co, to moja odpowiedź będzie najlepsza jak odeślę Cie do wywiadów z p. Wojtkiem Sumlińskim, których na youtube jest już bardzo mnogo :-)

aczkolwiek ogólnie to wyglądało tak: Tobiasz był pułkownikiem WSI, służby miały jakieś przecieki że podobno biskup był w latach 80-ch współpracownikiem STASI, chcieli to wykorzystać aby zrobić z niego wtykę do środowisk kleru i dalszej mierze do środowisk Macierewicza, który likwidował WSI. Z tym że fakt że księżulek niby kapował byłym służbom NRD nie wypalił, ale w toku działań operacyjnych wyszło że jest gejem i ma słabość do młodych chłopaków, więc tym go płk Leszek szantażować zaczął. Paetz się jednak nie złamał i odmówił konfidencji służbom, po czym po jakimś czasie w mediach zawrzało o jego homo-skłonnościach.

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Zgadzam się z tobą miałem tez to napisać więcej porównań w filmie wspominali że z wieśniaków zrobili ludzi ale potem piesek zapomniał kto go karmił więc pozwolili mu być u władzy a potem zrobili sexaferę i te niby samobójstwo (co pomogli mu się powieści )
Ponoć Lepper miał jakieś bardzo kompromitujące papiery które po jego domniemanym samobójstwie wyparowały

ocenił(a) film na 8
Baal

Samobój Leppera
https://www.youtube.com/watch?v=OzORyJ29uqU&ebc=ANyPxKqOuBvDXbWNaTbIEHk-dSsPYY69 1TavVuRWmsWUDUGXwOg871ZKs1q3bJo3wzBrLpUH65bcDu4uXKHTiIMzhs8geClaFw

giovanni50

Ten którego pokroili pila mechaniczna to nie byl giertych ? Taki podobny... A przeciez nie zachacza to zaden sposob o rzeczywistosc bo giertych zyje,....

ocenił(a) film na 8
wrotek

https://www.youtube.com/watch?v=flXSyLKD27k&t=578s

ocenił(a) film na 8
giovanni50

https://www.youtube.com/watch?v=yFQ69tZZ0-8

giovanni50

to ciekawe, nie wiadomo komu ufac sumlinskiemu czy stonodze

ocenił(a) film na 8
wrotek

Zobacz co znalazłem http://www.polishclub.org/2016/06/15/polsat-telewizja-sluzb-specjalnych/

giovanni50

przekazior to lew rywin

macko40

chociaż w sumie nie wiem :D

giovanni50

O co chodziło???

Chodziło o to, żeby pozbierać pare plotek, teorii spiskowych i niewyjaśnionych spraw, poskładać je do kupy w historię w której nie wiadomo do końca o co chodzi, ale która wygląda jak prawdziwa, straszna, realistyczna, odważna itp.
W ten sposób, tanim kosztem mozna było zrobić film bez scenariusza, bez dialogów, prawie bez aktorów (większość postaci to naturszczycy, którzy nie potrafią wymawiać zdań po polsku) i bez muzyki, a potem taki film stanie się kultowy i nawet część widowni (zwłaszcza tzw. Prawdziwi Polacy) bedzie myśleć, że pokazuje wydarzenia prawdziwe :D
Reżyser Vega śmieje się z was i liczy kasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones