PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835639}
5,4 6 987
ocen
5,4 10 1 6987
3,0 9
ocen krytyków
Sługi wojny
powrót do forum filmu Sługi wojny

Można o nim pisać różne rzeczy, ale jak dla mnie w tym filmie facet pokazał się z tej lepszej strony. Widać, ze robi postępy i uczy się na własnych błędach. To inny glina niż w pitbullu, a mimo to Stramowski obronił się w nowej roli. Idźcie do kina.

ocenił(a) film na 2
milo_94

Jeżeli to, co pokazał w tym filmie, oceniasz jako rozwój (a myślałam, że niższego poziomu aktorstwa nie można już zaprezentować), to aż strach wyobrazić go sobie w poprzednich rolach.

Agatonik

No, cóż każdy ocenia według siebie, mi też się wydaje że jest lepiej. Widziałam wielokrotnie w polskich filmach gorsze role.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Widziałem o wiele gorsy poziom aktorstwa. Stramowski lepiej sobie radzi za kamerą, ale wiadomo jeszcze ma nad czym pracować.

milo_94

Dokładnie, widać progres i to się liczy, ale wiadomo w naszym kraju nikomu się nie dogodzi.

milo_94

To, że ma inną fryzurę, personalia i ubiór nie oznacza, że robi postępy i w ogóle zalicza jakikolwiek rozwój. Nadal jest drewniany i bezbarwny.

ocenił(a) film na 8
milo_94

To prawda. Moim zdaniem Stramowski zdecydowanie się obronił i warto było zobaczyć ten film. Weźcie pod uwagę, że aktor ma lęk wysokości a w filmie musiał biegać po dachach. Fajnie, że to się udało.

olekkania333

On ma lęk okazywania emocji przed kamerą. Trudna sprawa i raczej tego nigdy nie przeskoczy.

Na dachu latał w uprzężach, które wymazano w postprodukcji, ale co tam, można puścić jakąś baję o lęku i kilka siks doceni to "wiekopomne" i "przełomowe" dzieło. Nic nie będzie jak dawniej. Neil Breen przy Stramowskim to cienki lojtas...

olekkania333

"Weźcie pod uwagę, że aktor ma lęk wysokości a w filmie musiał biegać po dachach. Fajnie, że to się udało."
LEŻĘ

olekkania333

A to nie lepiej wziąć innego aktora, bez lęku, zdolnego i przystojnego????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones