PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504675}

Słyszeliście o Morganach?

Did You Hear About the Morgans?
5,5 32 618
ocen
5,5 10 1 32618
Słyszeliście o Morganach
powrót do forum filmu Słyszeliście o Morganach?

Gniotem bym tego nie nazwała ale dobre też to nie było ludzie którzy mają zamiar obejrzeć zabawną komedie romantyczną będą na pewno zawiedzeni. Parker i Grant nie stworzyli zbyt udanego duetu, zero między nimi jakiejkolwiek chemii. Scenariusz napisany do tego filmu jest dość nudnawy i niewiele tam się dzieje. Jak często okazuje się że wielkie gwiazdy nie gwarantują dobrego filmu. Obejrzeć się to da ale na pewno nie powala. Jessica zagrała głupią naiwną Nowojorczankę a Grant zupełnie nie pasującego do niego faceta który zdradził żonę i a by ją przeprosić serwuje takie teksty że aż zęby bolą od tej wymuszonej słodyczy. Ogólnie nie polecam tego filmu bardzo się zawiodłam.

użytkownik usunięty
Marcia1246

Dokładnie- można ewentualnie obejrzeć, ale para z nich żadna, jakoś tego nie kupuję.... 3/10

Marcia1246

Nigdy jakoś nie przepadałem za Grantem ale powiedziałem sobie że zaryzykuje i obejrzę filmik. Jak dla mnie film nudny jak flaki z olejem. Serio nie mogłem się doczekać końca !!!

ocenił(a) film na 4
Marcia1246

U mnie prawie podobny, film nie powala, fabula ograna... Nie rozumiem tylko zdania " Jak często okazuje się że wielkie gwiazdy nie gwarantują dobrego filmu." nie widzialem w tym filmie zadnych wielkich aktorow. Grant i Parker sa tak fatalni grajac w osobnych filmach, ze tutaj mi nie przeszkadzalo ich "aktorstwo".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones