PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693386}

Saga wikingów

Northmen: A Viking Saga
5,1 7 487
ocen
5,1 10 1 7487
3,2 5
ocen krytyków
Saga wikingów
powrót do forum filmu Saga wikingów

Dla mnie projekcja SAGI WIKINGÓW jako fana serialu VIKINGS była dla mnie smakowitym kąskiem który miał rozpłynąć się w krwistym mentalnym sosie przyjemności wizualnej.....niestety ograniczony wątek do wpierw ścigania a następnie bycia sciganym na obcej ziemi wymusił ograniczony i prostolinijny scenariusz.Niekonsekwencje,skróty wizualne,miałkie dialogi i wreszcie wyłożenie na pierwszym planie sposobu walki jako domniemanego atutu filmu wg mnie czyni z SAGI komiksową "gumę do żucia "dla oczu która po 1,49 min. zostanie odłożona i niestety zapomniana.Najlepsze sceny,motywy:to wg mnie-scena na moście [kto widział to wie o czym mówię ]i mimo wszystko postać mnicha Conalla który mnie przekonał jako tako jak i cały film któremu daję z bólem ale jednak naciągane :6

ocenił(a) film na 5
gregory144

Również chciałem pójść za ciosem , obejrzałem najpierw w jeden dzień cały sezon Vikings , a 1,5 tygodnia później nakręcony po jednym z moich ulubionych seriali obejrzałem Sagę . Przyznam się , że jestem zawiedziony - najbardziej poziomem scenariusza , cała nordycka otoczka wydaje się być pretekstem , równie dobrze akcja mogłaby się dziać w jakiejś wymyślonej krainie ... Mając porównanie z serialem , w którym jest duża dbałość o realia , autentyczne scenerie , i mniej więcej o prawdę historyczną , nie mogę dać innej oceny jak 5 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones