PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32021}

Sam

I Am Sam
7,8 88 158
ocen
7,8 10 1 88158
6,8 12
ocen krytyków
Sam
powrót do forum filmu Sam

wzgledem swego ojca ale czy ona jak na swoj wiek nie mowila za bardzo slowami doroslych?

ocenił(a) film na 10
priap

Może tak, może nie. Raczej trudno będzie ci to sprawdzić, jedno dziecko jest bardziej rozwinięte, również emocjonalnie, drugie mniej. Zresztą tak samo jest z dorosłymi. Ja rozumiem, że niezwykle trudno doszukać się w tym obrazie jakichkolwiek minusów, dlatego lepiej przyjąć za pewnik, że to bardzo dobry film i dać sobie spokój z czepianiem się na siłę :)

ocenił(a) film na 10
priap

Być może za mało masz kontaktów z dziećmi... Dzieci nawet w młodszym wieku potrafią lepiej się wysławiać niż niejeden dorosły uważający się za bardzo mądrego, a przy tym często są bardziej wrażliwe.

ocenił(a) film na 8
priap

Tak, przeszkadzało mi to na równi z prowadzeniem kamery.

ocenił(a) film na 8
priap

Cóż, trzeba by było rozpatrywać na konkretnych przypadkach. Prawdą jest natomiast, że jeśli dziecko wychowuje się w biednej, acz kochającej się rodzinie, to jest bardziej rozwinięte emocjonalnie, niż dzieci wychowujące się w krainie radości i szczęścia materialnego.

Wystarczy nawet czasem posłuchać, co się dzieje na Gwiazdkę, gdzie nierzadko słyszy się, iż dziecko prosi o to, aby Mamusia miała pracę. Nie chce zabawek, gier, tylko pracy dla Mamusi - a to już jest dojrzałość. Spójrzmy na przykład z mojej rodziny, gdzie 5 letnia dziewczynka zaczęła zbierać pieniążki na obiady w szkole, bo wiedziała, że w domu się nie przelewa. Niby troszeczkę śmieszne, ale jakże dojrzałe i... wzruszające.

Nie ma co mierzyć wszystkich dzieci tą samą miarą, bo wszystko zależy w jakich warunkach się wychowują i co im się wpaja od najmłodszych lat oraz kogo mają za przykład, a ta dziewczynka wcale nie jest tak wycięta z rzeczywistego świata, jak wielu osobom się wydaje.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones