PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 966
ocen
7,8 10 1 263966
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi
XxXxxEVeRaxxXxX

no raczej nie inaczej super film :)..

ocenił(a) film na 8
XxXxxEVeRaxxXxX

JA OGLĄDAM, ZAWSZE JAK PUSZCZAJĄ W TELEWIZJI. JUŻ NIE PAMIĘTAM KTÓRY RAZ. JESZCZE MI SIĘ NIE ZNUDZIŁ,A FILM MA DOKŁADNIE TYLE LAT CO JA. TYLE ŻE KIEDYŚ BYŁ CZARNO BIAŁY.

ocenił(a) film na 10
maggie_6

Oglądam :D już po raz któryś ale oglądam. Ciągle go lubię :)

ocenił(a) film na 10
maggie_6

No ja też oglądałam chyba już z setny raz ;] i też pamiętam czasy jak jeszcze czarno-biały puszczali i w ogole to znam prawie wszystkie kwestie na pamięć i cholera, mam takiego sentymenta do tego filmu, że pewnie jeszcze nie raz, nie dwa go obejrzę ;]

ocenił(a) film na 8
XxXxxEVeRaxxXxX

a oglądam, a jakże by inaczej :)

ocenił(a) film na 9
XxXxxEVeRaxxXxX

Oglądam po raz pierwszy. Jestem naprawdę mile zaskoczona. Cudowny, zabawny, wzruszający film. :) Muzyka, aktorzy, temat ,, ziem odzyskanych'' i codzienności ludzi, którzy muszą zacząć wszystko od nowa, po czymś tak strasznym jak wojna. Wszystko przekazane lekko, bez patosu. Pod tą lekkościa kryje się jednak drugie dno, zachęta by wspierać się, bo jesteśmy ludźmi i lepszy swój wróg niż obcy. Niby teraz, mamy do wojny jakiś dystanas, a takiego filmu nie ma, a szkoda. Bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones