PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 901
ocen
7,8 10 1 263901
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Kolorowa wersja

ocenił(a) film na 8

W sumie może i dobrze, że pokolorowali ten film, ale mogli zrobić to lepiej. Mam wrażenie, że twórcy
władowali w film za dużo zielonego (zasłony, kamizelka, większość ozdobnych elementów), na
dodatek wszyscy aktorzy wyglądają, jakby byli świeżo po solarium ;)

ocenił(a) film na 10
SantiagoOo

Ze wszystkich elementów do polorowania do ludzkiej skóry najtrudniej było dopasować odpowiedni odcień. Film kolorowano już jakiś czas temu i wydaję mi się że gdyby kolorowano go dzisiaj, na pewno nie byłoby się do czego przyczepić... Ale twórcy kolorowej wersji i tak odwalili kawał dobrej roboty! :)

ocenił(a) film na 8
SantiagoOo

Pokolorowanie było błędem. Film stracił niestety swój klimat, co czarno-białe było, powinno takim pozostać. Mam nadzieję, że nie zabiorą się za koloryzację "Stawki większej niż życie" na przykład. Swoją drogą fakt, że zrobili to kiepsko.

ocenił(a) film na 9
szpilka_fw

Kolorowe jest o wiele przyjemniejsze, a miałem czas żeby się przyzwyczaić do wersji czarno białej. Tak jak ty.

ocenił(a) film na 8
lukaszpolowczyk

Nie przekonałeś mnie :) Nie każde kolorowe jest przyjemniejsze w odbiorze. Jak to jest, że jedni kręcą czarno-białe filmy, żeby klimat był, chociażby Lista Schindlera, Korczak, czy Rewers a drudzy stare kolorują. ;)

ocenił(a) film na 7
szpilka_fw

A co jeśli reżyser stworzył czarno-biały film nie dlatego, że chciał tylko nie miał kiedyś innego wyjścia?
Mi akurat kolorowanka z lat 60tych podoba się bardziej niż oryginalne barwy z następnych części trylogii "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć".

ocenił(a) film na 10
SantiagoOo

Film był kolorowany wiele lat temu. Do dziś w tej technologii wiele się zmieniło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones