PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599051}
5,6 118 310
ocen
5,6 10 1 118310
4,9 19
ocen krytyków
Sausage Party
powrót do forum filmu Sausage Party

Spore rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Humor infantylny, nużący. Oprócz kilku śmiesznych scen i nawiązań to festiwal pogłębiającej się nudy i żenady na poziomie studenckich czy nawet gimnazjalnych żartów, do tego bardzo wulgarnych, w taki najgorszy możliwy sposób. Bardzo lubię komedie z Rogenem, Franco czy Tellerem, ale wulgaryzmy powtarzające się w co drugiej kwestii nikogo o zdrowych zmysłach nie powinny śmieszyć, bo przy tej ilości tracą swoją moc i brzmią po prostu żenująco. Do tego nie wiem co na celu mieli twórcy tworząc ostatnią scenę, chyba wyładowanie swojej frustracji seksualnej bo ciężko było to oglądać. Moja dziewczyna stwierdziła, że czegoś tak obleśnego jeszcze chyba nigdy nie widziała, nawet Serbski film czy Ludzka Stonoga wg. niej były bardziej znośne. Od siebie dodam tylko że film poziomem żartu do Superbad czy Pineapple Express nawet do pięt nie dorasta, jest chyba nawet gorzej niż w This Is The End. Aha i pozdrawiam grono mamusiek, które na premierę zabrały swoje 10 czy 12 letnie pociechy, współczuję im rodziców. Od siebie nie polecam, odbiór tej animacji uratowałoby chyba tylko zjaranie przed seansem grubego blanta.

ocenił(a) film na 4
ode5

zgadzam się, totalny gniot, a wszystkie śmieszne momenty były w trailerze...

ocenił(a) film na 3
ode5

Niestety muszę się zgodzić. Trailer bardzo mnie zainteresował, ogólnie koncepcja filmu. Dziś obejrzałem i co? Tragedia.. Jakby to powiedział Ciastek "Nudne to i głupie". Oglądałem z napisami wiec zarty w orginale ale nic to nie zmieniło. Żeby nie było lubię debilny humor, podobają mi się bezsensowne filmy typu Rrrr czy Clerks. Ale ten film nie był śmieszny, kropka. Raz się moze uśmiechnąłem przy parodii Hawkinga i tyle. Film nudził. Rozumiem przesłania, Boga nie ma itp ale nie zmienia to faktu że film nie śmieszy. Liczyłem na głupią i śmieszną animację a dostałem nudną papkę. Cały film łażą po markecie, kulminacja czyli walka trwa dosłownie chwilę. Zepsuli pomysł. Mam nadzieję, że końcówka nie była wstępem do drugiej części bo to nie ma sensu.

ocenił(a) film na 9
ode5

"Moja dziewczyna stwierdziła, że czegoś tak obleśnego jeszcze chyba nigdy nie widziała, nawet Serbski film czy Ludzka Stonoga wg. niej były bardziej znośne"

No lepszej reklamy tego filmu bym nie był w stanie wymyślić

ocenił(a) film na 9
ode5

Zauważę tylko, że większość ludzi ocenia ten film w perspektywie "głupi, żarty z gimbazy, śmieją się z Boga"... I to tak trochę jakby iść na film Von Triera i narzekać, że wszędzie golizna. Błagam was, film w założeniach taki miał właśnie być, a "inteligentna widownia" (też się za taką mam, ale czy to znaczy, ze czasami nie wolno mi bezkarnie rechotać na czymś takim?) oburza się, że humor jest dla prostaków. Z drugiej strony mam wrażenie, że nie wszyscy wiedzą kim jest Seth Rogen... I jeszcze jedno - do tej pory nie potrafię sobie wyobrazić co ludzie myśleli po trailerze. Przecież był tak samo infantylny i niedojrzały jak pełen metraż ;)

ode5

Nooo i nawet z głupiej komedyjki polaczkowie zrobią manifest narodowo-wyzwoleńczy...

ode5

>na poziomie studenckich czy nawet gimnazjalnych żartów, do tego bardzo wulgarnych, w taki najgorszy możliwy sposób

Kurde, namówiłeś mnie

ocenił(a) film na 6
ode5

Takich głupot to już dawno nie czytałem, gdzie tu logika porównując animację do filmu aktorskiego, aktorzy dubbingujący pewnie bardzo by chcieli nakręcić taki film ale obawiam się, że nawet na dvd nikt by tego nie wydał dlatego poszli w animację która jak wiadomo rządzi się swoimi prawami i pozwala na więcej wyobraźni jakkolwiek chora by nie była. Wątpię też czy ten film był emitowany w kinach ale jeśli nawet to mamuśki o których wspominasz musiałyby być kompletnymi kretynkami żeby uprzednio nie sprawdzić na co zamierzają zabrać swoje pociechy, a i na plakacie czy ulotkach zapewne jest zawarte stosowne info, że film jest dla widzów dorosłych. Tak więc na drugi raz zapodaj sobie blanta o którym wspominasz i oglądaj na luzie nie szukając na siłę dziury w całym. Ja bez żadnych wspomagaczy bawiłem się przednio i każdy może, pod warunkiem, że przed seansem doczyta czego się spodziewać i odpowiednio się nastawi na to co go czeka :-)

ode5

Wieelki minus za aż tak srogie podejście do wiary :/

ode5

O nie brzydkie słownictwo i sprośne żarty w filmie dla dorosłych !!! Matko boska co to za film ?

ocenił(a) film na 7
ode5

To jest film do obejrzenia w stanie mocno wskazującym, że się tak wyrażę. Więc nie dziw się, że Ci się nie podobał jak oglądałeś go na trzeźwo. Nie oszukujmy się ten film jest po prostu obrzydliwie głupi, ale w "odpowiednim stanie" ogląda się go całkiem przyjemnie. Może nie licząc orgii na końcu xD

ocenił(a) film na 8
ode5

Ty piszesz "rozczarowanie", a Ja napisze "mega pozytywne zaskoczenie" :)
Spodziewalem sie glupiej ugrzecznionej bajeczki dla dzieci, a dostalem hardkorowa, zabawna i oryginalna komedie dla doroslych :)
Oby wiecej takich filmow. A jak ktos chce udawac piz.deczke, ktora obrazaja wszelakie zarty, to proponuje udac sie do jakiegos zakonu czy cos, albo pozostac przy filmach typu Sami Swoi czy inny shit.

ocenił(a) film na 1
ode5

Masz rację, 3 to nawet za dużo dla tego gówna. Nieśmieszne, prymitywne, wysilone - bułki i parówki symulujące narządy płciowe - urocze..

ocenił(a) film na 10
ode5

Jeśli dla Ciebie seks grupowy z definicji jest obleśny to nie ma dziwne że jesteś kompletnie zamknięty na świat

ocenił(a) film na 3
topjes

Może po prostu nie jestem degeneratem, po drugie nic takiego nie napisałem, a po trzecie miło widzieć, że skrytykowanie poziomu chyba najbardziej gównianej produkcji Franco i Rogena (na co wskazuje choćby średnia ocen), których komedie ogólnie lubie wywołuje po kilku latach ból dupy u tak duzej liczby osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones