PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572325}
6,5 38 403
oceny
6,5 10 1 38403
5,6 14
ocen krytyków
Savages: Ponad bezprawiem
powrót do forum filmu Savages: Ponad bezprawiem

Zawod

ocenił(a) film na 5

Wydaje mi sie ze film ten moglby zostac nakrecony przez niejednego przecietnego rezysera(z
odpowiednim budzetem). Wiec Oliver szalu nie zrobil a nawet gorzej. Irytujaca dla mnie jest narracja
filmu przez O. Ta koncowka.. smieszne. Gdyby nie brutalnosc, film dla ludzi DO lat 16.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kisielek123

naprawde tak myslisz?? film byl tak bardzo naiwny i sztuczny...ze tylko malo wymagajacemu widzowi mogl sie podobac. daje max 5

ocenił(a) film na 5
sabaabes

dzieki sabaabes, sometimes bell ends (kisielek123) talking bullshit. Life.

sabaabes

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 6
kisielek123

Autorka tematu ma racje. Ten film jest na poziomie nastolatków.
Narracja nie do zniesienia a film po prostu głupi.
Fanom czegos ambitniejszego na podobny temat polecam film "Blow" lub Mr. Nice"
A tak swoją drogą to zawiodłem sie na Oliverze Stone - świetny reżyser a takie gówno produkuje.

ocenił(a) film na 5
Varza

Varza prosze powiedz czemu myslisz ze jestem kobieta. Chyba nie z powodu tego "boi" na koncu mego nicka. :)

ocenił(a) film na 6
dannyboi

Być może podświadomie zasugerowałem siè debilną wypowiedzią @kisielek 123, ktòry z jakiegoś powodu uważał że jesteś kobietą.
"Bo mi sie film podobał a jak komuś innemu nie, to jest głupi"(i broń Boże wyraź swoją opinie) - typowy kretyn ktòrych niestety tak wiele na tym forum :/.

Varza


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 5
kisielek123

kisielek123 glupia nie jestem, bo stary facet ze mnie. A twoj nick nawiazuje do twojej bielizny jak rozumiem.

dannyboi

A jak z grą aktorką Lively? Poległa czy odwrotnie?

Enterraz

Prawie cały czas polegała z tym lub z tamtym ;)

ocenił(a) film na 8
dannyboi

Nic dodać nic ująć. Jednak według mnie film dobry. Szczególnie do momentu jak blondzia zostaje uprowadzona. Później motyw rozmów między dwoma kobietami - obrzydliwie niepotrzebny.

ocenił(a) film na 8
vertal

Zapomniałem dodać: Benicio odwalił kawał dobrej roboty. W tym filmie tylko on błyszczy według mnie. Dlatego podwyższa ocenę tego filmu z 6 na 7

vertal


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

dannyboi


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones