PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551614}
3,1 49
ocen
3,1 10 1 49
Scavengers
powrót do forum filmu Scavengers

ktos cos slyszal o tym filmie ? na google cisza zero opisu ;]

damian252

też bym chciala wiedzieć xd

Kinomaniaczka_tvd

poczekamy zobaczymy jak dożyjemy :D

damian252

HEHE,RACJA :)

damian252

dzis w sieci

tegesno

na imdb pisza ze jest to film z 2013
w sieci jest juz rip z bluray 4.5 giga pod nazwa
Space Soldiers 2013 720p BluRay x264-NOSCREENS

damian252

Zespół awanturników kosmicznych odkrywa obcą technologię, która zagraża równowadze znanego wszechświata. Ścigani przez międzygalaktycznych najemników, muszą walczyć w obronie zaawansowanej technologii.

abraxas99

Widziałem po ang. i jest słabiutko,naprawdę nie polecam.Już trailer na YouTube wskazywał że szału nie będzie i niestety obyło się bez niespodzianek.

damian252

Zespół awanturników kosmicznych odkrywa obcą technologię, która zagraża równowadze znanego wszechświata. Ścigani przez międzygalaktycznych najemników, muszą walczyć w obronie zaawansowanej technologii.

znalazlem tylko to.

Makavelli88

spoko dzięki wychodzi że kiszka tak słyszałem ;p ale i tak zobaczę muszę poczuć na własnej skórze czy to prawda :D

ocenił(a) film na 3
damian252

słaby film jak nic, a na efekty specjalne z bogatej polki nie ma co liczyc obejrzalem bo nie mialem juz filmow do ogladania.
Moja ocena filmu na FW to 3.

damian252

Jest w necie, jeszcze bez napisów, tradycyjnie Hard SF w wersji taniej - więc nie powala. Z drugiej strony są dużo gorsze filmy za sporo większe pieniążki zwłaszcza w Polsce. Ja poczekam na lepszą wersję z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones