PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152877}

Schody życzeń

Yeogo goedam
5,8 561
ocen
5,8 10 1 561
Schody życzeń
powrót do forum filmu Schody życzeń

Jak dla mnie ten film był biedny strasznie. Na początku scena mrderstwa i później godzina zmuły. Cały film skupiony wokół dwóch uczennic i nowo przybyłej nauczycielki, która stara się dowiedzieć o co jest grane tutaj. Gdyby to trzymało jakoś w napięciu to bym rozumiał, że nic się nie dzieje natomiast tu wogóle zasypiałem bo historia jakoś tak biednie przedstawiona, wogóle nie przestraszyłem się ani razu co jak na azjatycki horror to zdeczka dziwne. Nie Plecam tego nikomu. Dla mnie 2/10.

ocenił(a) film na 4
vargadamasta

no fakt, że nudnawy. 2 część jeszcze słabsza

vargadamasta

zgadzam się, film jest tak nudny, że usnąłem. OK, mówi się o właściwościach horroru azjatyckiego, że powoli narasta napięcie, a sam film skupia się na istotnych relacjach między ludźmi, a nie jakimś tanimi chwytami, żeby wpłynąć na widownie. NIemniej jednak scenariusz tego filmu jes po prsotu nieudolny. Na poczatku ciekawie się rozwija, ale tak po 20-30 minutach już chyba sc enarzysta nie miał koncepcji na kontynuacje, więc się to wije i wije i końca nie widać.

PO drugie, mam wrażenie że scenarzysta przeżył okropnie rzeczy w szkole, bo nawet duch mówi: "siedzę przez 9 lat w tych ławkach, i jestem tylko zapłeniaczem miejsc, niczym więcej" ....

Taka chyba terapia dla twórcy, ale napewno nie dla odbiorcy - widza.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones