PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 847
ocen
7,1 10 1 244847
6,1 19
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Przynajmniej wedlug mnie.
1. Dlaczego główny bohater miałby zabijać swojego psa?
2. Dlaczego murzyn idzie spac do motelu, skoro Shooter pojawia sie na dzialce glownego bohatera co noc? Czy to tak trudne do wydedukowania, ze należałoby zostac?
3. Murzyn wspomina ze główny bohater ma bron, jednak ten nie nosi jej ze soba, nawet gdyby podpowiadal to zdrowy rozsadek (przeciez on sam nie wiedzial o tym ze Shooter to wytwór jego wyobraźni)
4. Dlaczego Shooter nocuje u siebie, skoro mysli ze stanowi to zagrozenie dla jego zycia?
5.I ostatni - jak to mozliwe ze szeryf nie polaczyl zaginiecia zony i jej kochanka z faktem ze na podworku GB jest swiezo przekopana ziemia? I jak to mozliwe ze nie znalezli wielkiego samochodu, utopionego w rzece w okolicy? Szeryf przeciez mowi, ze nie znalezli zadnych ciał.

BaronQV

ad 4. nie shooter, tylko Główny Bohater, w sumie wychodzi na to samo.

ocenił(a) film na 5
BaronQV

Co do pierwszych dwóch i czwartego się zgadzam, mogłabym też dorzucić kilka następnych, ale wiele z dziur w fabule tłumaczę tym, że film miał przede wszystkim przerażać i być nieprzewidywalny :)
Co do zaś punktu 5. to mógł nie zauważyć tej ziemi, z racji że była na niej posadzona kukurydza. Za to samochód (w dodatku z zegarkiem!) jest dla mnie zagadką...

ocenił(a) film na 5
Lusia_Kichalak

"Co do pierwszych dwóch i czwartego się zgadzam"

jak sie zgadzasz to obejrzyj jeszcze raz film .

ocenił(a) film na 7
BaronQV

1) jak był chory psychicznie to zapewne nawet nie wiedział i nie pamiętał, że zabił psa.

ocenił(a) film na 5
BaronQV

Na wszystkie pytania jest odpowiedź w filmie ale tak to jest jak się ogląda jednym okiem albo ma małe IQ i nie rozumie co się do niego mówi z ekranu.

mercx

Liczę na to, że ma Pan/i na tyle wysokie IQ żeby rozwiać moje wątpliwości co do wszystkich moich pytań :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
BaronQV

nie chce mi sie - wybralem losowo jedno pytanie:

"2. Dlaczego murzyn idzie spac do motelu, skoro Shooter pojawia sie na dzialce glownego bohatera co noc?"

Murzyn (jak to okresliles) mowi ze sprawdzil dom i okolice i ze jest czysto i ze jedzie do hotelu sie przespac no chyba ze chce zeby z nim nocował a glowny bohater mowi ze nie chce.

"Shooter pojawia sie na dzialce glownego bohatera co noc"
- to nieprawda. obejrzyj jeszcze raz film.

mercx

Do obrażania pierwszy ale do argumentowania średnio; nie wyjaśniłeś mi dlaczego murzyn idzie spać do hotelu. Przecież ten człowiek może się pojawić w każdym momencie, więc jako przyjaciel wypadałoby pomóc swojemu koledze.

>obejrzyj jeszcze raz film.
Nie zamierzam xD Może i nie pojawia się tam co noc, ale bardzo często.

ocenił(a) film na 5
BaronQV

co to znaczy "do argumentowania średnio" i "nie wyjaśniłeś mi dlaczego murzyn idzie spać do hotelu"??

Przecież dokładnie ci napisałem i wszystko wyjaśniłem - to nie moja wina, że nie zrozumiałeś.
Ja ciebie nie muszę do niczego przekonywać. Na twoje naiwne pytanie "dlaczego murzyn idzie spać do hotelu" jest odpowiedź w filmie w postaci dialogu miedzy dwoma bohaterami, w którym ustalają -kto, gdzie i dlaczego coś robi. Jeśli tego nie rozumiesz to tylko i wyłącznie twój problem.

I skoro twierdzisz że "nie zamierzasz"obejrzeć jeszcze raz filmu - to zostaniesz z tym problemem już na zawsze xD

mercx

Aaaa to może ja ci wybiorę losowo pytanie żebyś odpowiedział, może piąte na przykład.

ocenił(a) film na 5
BaronQV

przecież napisałem ci, że nie mam specjalnie czasu odpowiadać na dziecinne lub naiwne pytania kogoś, kto nie oglądał dokładnie filmu.

większość twoich pytań bierze się z tego, że nie obejrzałeś filmu dokładnie (pytasz o coś co było wyjaśnione w dialogu, w konkretnej scenie) lub są to dziecinne pytania typu pytanie numer 5 ("jak to możliwe ze nie znaleźli wielkiego samochodu, utopionego w rzece w okolicy?"

po pierwsze - to nie była żadna rzeka (obejrzyj jeszcze raz film! xD);
po drugie - jakiego "wielkiego" samochodu ? wielkiego w porównaniu z czym? z jeziorem?? w porównaniu ze zbiornikiem wodnym, w którym ten "standardowej wielkości jak na amerykańskie standardy" pick-up został zatopiony (poprzez zrzucenie ze skarpy) to ten samochód był bardzo mały.;
po trzecie- żeby cokolwiek wyłowić, co pozostaje zatopione (na niewiadomo jakiej głębokości) potrzeba czegoś więcej niż jednego dziadka-szeryfa dziergającego serwetki haftowane, który do dyspozycji na tym swoim zadupiu-prowincji ma głównie jeszcze starszą sekretarkę, a katalog spraw którymi się zajmuje jest typowy jak na taką prowincję;
po czwarte - żeby coś znaleźć trzeba wiedzieć gdzie szukać - dziadek szeryf przypuszczał, że zaginiona żona prawdopodobnie nie żyje, co więcej - najpewniej została zabita przez Morty'ego ale skąd miał wiedzieć gdzie ma szukać ciał?? w lesie??? idź do lasu Kabackiego i poszukaj zwłok.... a żeby wejść do kogoś na posesję i zacząć np. kopać w jego ogródku potrzeba w kraju który nazywa się USA coś więcej niż tylko przypuszczenie - to coś nazywa się "nakaz sądowy", który -jak sama nazwa wskazuje- wydaje sędzia - bynajmniej nie na podstawie domysłów.

uff rozpisałem się chociaż wogole nie mam na to czasu

ocenił(a) film na 5
mercx

i uprzedzając twoje naiwne dopytywanie do poprzednich naiwnych pytań - w jeziorze auta nikt nie szukał bo skąd miał wiedzieć że coś tam zostało zatopione??

ocenił(a) film na 9
mercx

Kolego jak ja Cię szanuje za w pełni merytoryczną wypowiedź w stosunku do ludzi co oglądają po łebkach i wyty kaja błędy bo nie wykumali o co chodzi. Aż musiałem to napisać zakłada jakis pajacyk temat że film nielogiczny i nawet jak mu tłumaczysz ten dalej swoje. Zacna postawa z twojej strony jak dla mnie go wyjaśniłes

ocenił(a) film na 5
andrzejzeber

dziekuje

ocenił(a) film na 8
BaronQV

Dlatego, iż hmm... film jest gówno wart hehehe jeśli chodzi o spójność. Pewnie już od tamtej pory zdążyłeś pan przeczytać oryginał, więc nie ma sensu... Pzdr :)

BaronQV

1. Pewnie dlatego, że to był tak jakby bardziej pies tej dziewczyny, pytała jak tam jej pies przez telefon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones