PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 445
ocen
5,8 10 1 61445
4,4 10
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

Oglądałam to AŻ 2 razy. Do chwili obecnej nie wiem jaka siła mnie podkusiła. Puste,
nudne, nieśmieszne, nie wciąga, nie porywa, leżysz oglądasz i nie wywołuje to w Tobie
żadnych emocji. God, why... Chociaż. Fajne ciuchy mają.

smokexthat

i buty;)

smokexthat

To zależy od gustu. Moim, skromnym zdaniem film był świetny. Śmieszny, wzruszający i ciekawy. Idealna komedia romantyczna. Mężczyznom może nie przypaść do gustu, ale czy wszystkie filmy muszą się podobać obu płciom? Jeżeli nie gustujesz w tego typu filmach to już co innego. Uważam, że każda kobieta, która lubi komedie romantyczne oceni ten film na wyżej niż 5. Ja daje dziesiątkę!
Polecam, warto zobaczyć. ;)

P.S. Nie wiem dlaczego taka niska ocena na filmwebie.

ocenił(a) film na 9
Nolove

Słuszna opinia. Zgadzam się i popieram. A film świetny. Tak jak już ktoś powiedział-dużo lepszy od jedynki. Dużo pozytywnej energii, humoru, dobre aktorstwo, ciekawe wątki, ładne widoki i ten inny świat który choć wyidealizowany, pozwala na chwilę wytchnienia od codziennych problemów. Relaks i humor-czego więcej oczekiwać od takiego filmu?

Nolove

"P.S. Nie wiem dlaczego taka niska ocena na filmwebie.": Bo jednak niektórzy mężczyźni zostali wmanewrowani w oglądanie tego filmu. Mimo wysokiego współczynnika tolerancji na komedie romantyczne (pierwsze z brzegu: Żona na Niby, Raj dla par, To znowu ty, Lejdis itp.), przy których rzeczywiście można było się pośmiać, tu "humor" do mnie kompletnie nie przemawia. Stąd niska ocena.

smokexthat

uwielbiam swm (serial). mogę oglądać na okrągło, i w sumie to robię. pierwszy film był w miarę,obejrzałam raz, drugi, trzeci. niby nic specjalnego, ale jeszcze się wciągnęłam, był jeszcze jako taki obraz całej serii, bohaterki przejawiały swoje charaktery i było coś z tego klimatu. ale druga część.... masakra. na siłę, dla kasy i niestety daje się to odczuć od pierwszych minut filmu. porażka która nie powinna być pokazana fanom serialu, bo niestety niesmak pozostaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones