PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1100}

Sens życia wg Monty Pythona

The Meaning of Life
7,9 130 135
ocen
7,9 10 1 130135
7,8 32
oceny krytyków
Sens życia wg Monty Pythona
powrót do forum filmu Sens życia wg Monty Pythona

czy zastanawialiście się gdzie ona może być??? oglądałem ten film ze 30 razy i albo jestem za mało spostrzegawczy albo nie rozumiem tego przesłania ;), ale szczerze mówiąc ta scenka mnie najbardziej rozwaliła hehe (koleś z długimi rękoma pieśći grugiego (podobnego do Marilyna Mansona) po sutkach hheheheh, kurcze oni to mają pomysły :], no ale jak ktoś wie "gdzie jest rybka, to proszę o pomoc. dzięki.

ocenił(a) film na 10
fiferr

Z tego co pamiętam, to owa scenka została nagle przerwana, po tym jak ktoś w tle nagle krzyknął : "Zajrzyj mu do spodni". Więc chyba można się domyślić gdzie owa rybka się znajdowała ;)

ocenił(a) film na 10
fiferr

Gdziekolwiek by ona nie była zgadzam sie z rybkami ktore mowily po niej iz jest ona najlepszą (dla mnie jedną z najlepszych) scen w filmie.Absurd do sześcianu :) And she want wherewer I did go....

użytkownik usunięty
Radzivill

rybka była świetna,ale według mnie nic nie pobije narodzin w krajach trzeciego świata:P

użytkownik usunięty

Wszystko było świetne, ale najlepsza moim zdaniem była scena z tym sierżantem i z palcem bożym, kiedy to Palin krzyczy:! Now, everybody else happy with my little plan... of marching up and down the square. Nie wiem dlaczego, ale ta scena mnie poprostu rozbroiła :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fiferr

No właśnie sęk w tym że tej ryby tam NIE MA i to jest cały sens bezsensu sceny :P
Co tym bardziej podkreśla debilność i psychodeliczność sceny :P:P:P :D

użytkownik usunięty
Balduran

Tylko Chuck Norris wie, gdzie jest rybka.


Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Balduran

Scena nie jest debilna,a oślawiona ryba jest...w nazwie obiektywu,którym kręcono tą scenę("Fisheye lens").

ocenił(a) film na 9
Nenson

Tzn.osławiona :P Literówka,ale zbyt denerwująca,żeby nie sprostować :P

fiferr

To widz jest rybą. Obiektyw kamery nosił nazwę "rybie oko" i cały czas podążał za Terrym - jak ryba o której mówił.

ocenił(a) film na 10
Blase

Oczywiście, widz/człowiek jest rybą [stąd napisy końcowe "dziękujemy wszystkim rybom, które wzięły udział w tym filmie" (...) "mamy nadzieję, że w przyszłości ryby całego świata będą żyły w harmonii i we wzajemnym zrozumieniu, zapomną o dzielących je różnicach, przestaną pożerać się nawzajem" itp.. to była wskazówka/szyfr do rozwiązania zagadki z przerwy "w połowie filmu"]. Badełejem: Chapman w tym cudacznym stroju.. wyglądał rewelacyjnie :D

ocenił(a) film na 10
fiferr

a propo rybki... mus z lososia byl dobry... ;)

ocenił(a) film na 10
fiferr

Ja myśle że tej rybki miało nie być , a mowa o niej miała "wkręcić" . Nie bierz Pytonów zbyt serio ;)

fiferr

wiadomo, że ZA DRZEWEM!!!! zawsze za drzewem... heloł?

ocenił(a) film na 7
Agrajag

I na pewno za... Modrzewiem.
The Laaarch xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones