PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665722}

Serce lwa

Leijonasydän
7,3 7 428
ocen
7,3 10 1 7428
6,0 3
oceny krytyków
Serce lwa
powrót do forum filmu Serce lwa

6.5/10

ocenił(a) film na 6

Fajny film... ogląda się lekko... czas przy nim zlatuje niesamowicie szybko... po prostu wciąga... jednak czegoś mi zabrakło... po seansie czuję niedosyt... Ode mnie naciągana 7.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Zgadzam się, że film ogląda się lekko, a historia bardzo wciąga. Nie nudziłam się ale to czego tu brakuje to po prostu dobrego scenariusza. Dialogi niekiedy są bardzo denne, a do tego początek filmu, wprowadzenie do całej historii jest straszne. Bez pomysłu i bez najmniejszego sensu. Mało prawdopodobne, że po dwóch spotkaniach Teppo zakochał się na zabój i postanowił rzucić swoje dotychczasowe życie i przekonania dla kobiety. Ot tak, na zawołanie. Czy choćby to, że Sari bez większych oporów zostawia syna pod opieką Teppo i niczym się nie przejmuje. Film ma sporo słabych punktów ale i tak w jakiś sposób potrafi się obronić.

ocenił(a) film na 6
paskuda_3

Mam dokładnie takie same odczucia, historia bardzo naciągana ale coś w sobie ma. Wracając do samego Teppo to zastanawiam się z czego on żył, bo nie zauważyłam, żeby pracował no i później jeszcze tego braciszka musiał albo chciał utrzymywać... ogólnie to tam wszyscy mieli nierówno pod sufitem. Film fajny można zalukać :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones