PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665722}

Serce lwa

Leijonasydän
7,3 7 428
ocen
7,3 10 1 7428
6,0 3
oceny krytyków
Serce lwa
powrót do forum filmu Serce lwa

Generalnie film trzyma poziom cały czas ale ta końcówka... Czy uważacie, że czarny ojciec zostawił
by synka pod opieką dwóch nazioli i sobie tak spokojnie swoją furką wracał do Szwecji ? Że nie
chciałby go zabrać ze sobą w takich okolicznościach ?

ocenił(a) film na 9
Bormann81

Ogólnie, jak zauważyłeś, czarny ojciec również miał swoje za uszami. Poza tym po Teppo nie było jakoś bardzo widać, żeby był naziolem - pomagał przy domu, chronił małego przed bratem. Czarny tata nie musiał wiedzieć o tatuażu i reszcie fabuły ;)

ocenił(a) film na 8
zmijewsky

Oczywiście, że nie musiał wiedzieć o tatuażu i reszcie fabuły ale wystarczy że wiedział o rasistowskim "wujku" i granacie w jego ręku. Zostawiłbyś swoje dziecko w otoczeniu szaleńca z granatem ?

ocenił(a) film na 9
Bormann81

Tak jak mówię, jemu na dzieciaku nie zależało jakoś szczególnie, tak wywnioskowałem z filmu. Nie odciął się od małego, ale też nie był jakoś bardzo blisko jego i matki (sam fakt, że nie zabrał go momentalnie, gdy ta trafiła do szpitala).

Acz mogę się mylić ;)

ocenił(a) film na 8
Bormann81

Nie przesadziłeś z oceną, też mnie zastanawiało to o czym piszesz, ale to nie powinno wpływać na ocenę. Film dobry! Też dałem 8!

ocenił(a) film na 7
Bormann81

Mnie takie postawienie sprawy sprowokowało do myślenia, że reżyser dąży do tego iż absolutnie wszyscy ludzie w tym filmie są poyeabani. I to bardzo poprawiło mi humor 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones