Someone Like You...

1 godz. 37 min.
6,3 10 027
ocen
6,3 10 10027
3 005
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":30592,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Someone+Like+You...-2001-30592/tv","text":"W TV"}]}

Jane Goodale pracuje w telewizji, wyszukując gości do popularnego talk show. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porzucona przez narzeczonego, Raya, producenta telewizyjnego. Zrozpaczona, szuka wyjaśnienia jego decyzji. Odkrywa podobieństwa między zachowaniami mężczyzn i czworonogów. Spostrzeżenia publikuje w pewnym magazynie, podpisując je jako dr Marie Charles. Niebawem felietony Jane zdobywają ogromną popularność. Sprawy komplikują się, gdy sławna dr Charles zostaje zaproszona do talk show. Jej odszukaniem ma się zająć Jane.

Beta
opis użytkownika

Jane Goodale (Ashley Judd) pracuje w telewizji, a do jej obowiązków należy wyszukiwanie gości do jednej z audycji. Pewnego dnia zaczyna się do niej zalecać nowy kierownik produkcji, Ray Brown (Greg Kinnear). Dziewczyna zakochuje się w nim, jednak ich związek nie trwa długo - mężczyzna porzuca ją. Jane, próbując dociec przyczyn jego decyzji, odkrywa podobieństwo między zachowaniami mężczyzn i czworonogów. Wykorzystuje swoje spostrzeżenia, publikując w pewnym magazynie felietony podpisane pseudonimem. Kiedy stają się bardzo poczytne, jej szefowa postanawia zaprosić autorkę do swojego programu. Jane ma zająć się jej odszukaniem...

Eni
opis użytkownika

Jest to doskonała romantyczna komedia o kobiecie, która ciągle szuka tego jednego, jedynego... w najbardziej nieodpowiednich miejscach. Młoda, porzucona przez narzeczonego dziennikarka, która postanawia poznać prawdę o mężczyznach ze zdziwieniem odkrywa uderzające podobieństwo między zachowaniami mężczyzn a zachowaniami zwierząt. Zaczyna poważniej zajmować się badaniami nad obyczajami godowymi czworonogów i pisze pod pseudonimem skandalizujące felietony, które przynoszą jej prawdziwą sławę i popularność.

Alicja_kosmitka
opis użytkownika

Doskonała romantyczna komedia o młodej kobiecie, która ciągle szuka tego jednego, jedynego... w najbardziej nieodpowiednich miejscach. Świetny popis aktorski daje Ashley Judd w roli Jane Goodale młodej porzuconej przez narzeczonego dziennikarki, która postanawia poznać prawdę o mężczyznach. Ze zdziwieniem odkrywa uderzające podobieństwo między zachowaniami mężczyzn a zachowaniami zwierząt. Zaczyna poważniej zajmować się badaniami nad obyczajami godowymi czworonogów i pisze pod pseudonimem skandalizujące felietony, które przynoszą jej prawdziwą sławę i popularność.
[opis dystrybutora]

zgrud
opis użytkownika

Jane (Ashley Judd) zajmuje się wyszukiwaniem gości do popularnego talk-show. Ma za sobą kilka nieudanych związków. Zakochuje się w nowym kierowniku produkcji (Greg Kinnear). Ich związek nie trwa długo - mężczyzna ją porzuca. Jane, próbująć dociec przyczyny jego odejścia, odkrywa podobieństwo w zachowaniach mężczyzn i... czwotonogów. Wykorzystuje swoje postrzeżenia, publikując w pewnym magazynie felietony podpisane pseudonimem. W krótce szefowa Jane postanawia zaprosić ich autorkę do programu.

izabel661
opis użytkownika