PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9448}
7,7 26 227
ocen
7,7 10 1 26227
7,7 24
oceny krytyków
Serpico
powrót do forum filmu Serpico

kiepska gra aktorska, wręcz irytująca, dialogi sztampowe, akcje przeciągane by nagle porzucić wątek i znaleźć się w innej narracji....i ten naiwny przekoloryzowany patos amerykański...Klasyka raczej to nie jest ale gusta są rózne....pozdrawiam

djembe

Ty na przykład gustu nie posiadasz.

kondi143

O gustach się nie dyskutuje, ale patrząc na Twoje typy śmiem twierdzić iż nie za wysoko potrafisz zawiesić poprzeczkę:)
Mimo wszystko pozdrawiam:)

djembe

no twoj gust jest co najmniej gowniany skoro tak twierdzisz o Serpico i Al Pacino

djembe

oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale "patos amerykański"? W "Serpico"? Nowy Jork brudny i śmierdzący , ludzie balansujący cały czas na granicy moralności funkcjonujący w chorym systemie, który sami stworzyli. Nawet główny bohater chociaż uczciwy to mający swoje odchyły. Wymowa filmu jest raczej gorzka i ja patosu w nim nie widzę. Jak ktoś chce amerykańskiego patosu to niech obejrzy "Szeregowca Ryana" albo "Patriotę" z Gibsonem.

bagrov

Patos... Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać jak przeczytałem ten temat.

ocenił(a) film na 8
djembe

Irytujacy to byl sam Frank:)

ocenił(a) film na 2
djembe

Pacino gra spoko; sama historia i tematyka filmu jest nudna - korupcja w policji

ocenił(a) film na 6
djembe

Tez mnie nie zachwycił. Nuda przez 2 godziny, nawet mimo pewnych niewątpliwych walorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones