PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845693}

Shazam! Gniew bogów

Shazam! Fury of the Gods
5,5 17 967
ocen
5,5 10 1 17967
4,8 12
ocen krytyków
Shazam Gniew bogów
powrót do forum filmu Shazam! Gniew bogów

NIE WIEM CZY SPOILER SKORO W TRAILERAA TA POSTAAĆ SIĘ POJAWIŁA ALE OK

Generalnie swoim występem na końcu filmu, pokazała tak katastrofalnie tragiczną grę aktorską, że przez moment myślalem że ją cyfrowo wygenerowali. Boże ale to było złe.

Nie mówię że żucanie skittelsów, jednorożce, i film w którym co 5 minut rozwiązywana jest sytuacja sposobem deus ez machina . WTF? Jeszcze nigdy nie widziałem filmu w którym pojawiło się tyle deus ex machina. W ogóle nie wiadomo do końca po co ten film powstał, villain właściwie to nie był vilainem właściwie nie wiadomo czemu akurat teraz tym 3 strażniczką zachciało się robić tą całą akcję. W ogóle o co kaman. Wśród Shazzamów jeden ma jakąś tajną komnatę z piórem które samo pisze a inni o tym nie wiedzą? Buahahaha co to za rozwiązanie akce. Masakra.

ocenił(a) film na 4
Bartekh28

Chodzi o ten występuje WW? Słabe to było strasznie ,widać ,że DC się mota .

Bartekh28

Zanim cos napiszesz zajrzyj do słownika ortograficznego analfabeto.

ataman2016

Dublerką Gal Gadot na planie filmu Shazam! 2 była Taylor Cahill. Zdjęcia zza kulis sprawiły, że wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy aktorka wcielająca się w Wonder Woman w ogóle pojawiła się w filmie, ale oficjalnie potwierdzono, że tak właśnie było. Gal Gadot nie pojawiła się jednak we wszystkich scenach z superbohaterką w filmie. Chodzi o te rozgrywające się w restauracji, a właściwie we śnie Billy'ego, gdzie widzimy postać Wonder Woman tylko od tyłu, a gdy kamera pokazuje ją od przodu, zamiast jej twarzy jest w tym miejscu twarz Djimona Hounsou, czyli ekranowego Czarodzieja.

Jak napisał na swoim profilu na Twitterze reżyser produkcji, David F. Sandberg:

Kręciliśmy tę scenę z Taylor, starając się sprawdzić, jak dokładnie mają być nakręcone sceny z Gal, która nie mogła dotrzeć do Atlanty. To także Taylor w scenie z twarzą Czarodzieja. Tam nie ma żadnego deepfake'u. Kiedy na ekranie jest Gal, to w 100% ona sama.

ocenił(a) film na 5
ataman2016

tak cię to rz /ż ubodło czy może recenzja?
Pisałem ten tekst na telefonie w pośpiechu.
Był taki cytat "Nie zwij pięknym tego, czego nie możesz dojrzeć należycie" tu mamy odwrócenie niejako sensu tego cytatu. Twoja wiedza o moich umiejętnościach pisarskich oraz ortograficznych jest żadna. Wystawiłeś ją na podstawie szybko pisanego, krótkiego tekstu. Jestem ciekaw, czy w życiu równie szybko i łatwo przychodzi Ci ocenianie innych? Czy uważasz, że nazywając mnie analfabetą, robisz sobie dobrą autoreklamę ?

Zaiste dałeś mi przykład, jak należy prawidłowo posługiwać się językiem polskim oraz wystawiłeś sobie reklamę osoby, która nie sądzi na podstawie logicznych analiz, tylko bez zastanowienia krzyczy i obraża kreując swój obraz bliżej w kierunku klasycznej postaci ze świata (także i filmowego) która widząc Potwora Frankensteina pierwsza chwyta za widły i pochodnie
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Bartekh28

Przecież Gal Gadot ogólnie jest tragiczna aktorka, toz to najładniejsze drewno Hollywood

ocenił(a) film na 3
BrunoNaBani

Dzięki tobie już wiem, że nie jestem jedyny na świecie, który tak myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones