Film

2020 1 godz. 11 min.
7,0 832
oceny
7,0 10 832
426
chce zobaczyć
6,8 8
ocen krytyków
{"rate":6.75,"count":8}
{"id":"849192","linkUrl":"/film/Shiva+Baby-2020-849192","alt":"Shiva Baby"}
Widzimy parę kochanków. Po seksie Danielle prosi Maxa o wsparcie - on jest starszy i ustawiony, ona to studentka bez... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Widzimy parę kochanków. Po seksie Danielle prosi Maxa o wsparcie - on jest starszy i ustawiony, ona to studentka bez kasy. Następnie przenosimy się na żydowską shivę. Podczas imprezy, będącej odpowiednikiem stypy, zgromadzeni goście - z rodzicami na czele - próbują pomóc dziewczynie, dobitnie podkreślając sytuację, w jakiej się znalazła.Widzimy parę kochanków. Po seksie Danielle prosi Maxa o wsparcie - on jest starszy i ustawiony, ona to studentka bez kasy. Następnie przenosimy się na żydowską shivę. Podczas imprezy, będącej odpowiednikiem stypy, zgromadzeni goście - z rodzicami na czele - próbują pomóc dziewczynie, dobitnie podkreślając sytuację, w jakiej się znalazła. W końcu nie ma pracy, stabilnego związku ani równowagi psychicznej. Danielle ciężko znosi też porównania z przyjaciółką z dzieciństwa. Jakby tego było mało, na shivie pojawia się Max w towarzystwie pięknej i odnoszącą sukcesy żony z niemowlakiem na rękach. Atmosfera się zagęszcza, a im sytuacja robi się bardziej niezręczna, tym większe salwy śmiechu wywołuje.

data produkcji
2020
tytuł oryg.
Shiva Baby
inne tytuły
  • To nie do końca zabawny film

    Agatonik ocenił(a) film na 7

    Oczywiście, sytuacje są paradoksalne. Wywołują uśmiech. Dużo tu niezręcznych i kłopotliwych spotkań będących pożywką dla komediowych scen. Jednak w rzeczywistości to tylko pozornie lekko podana historia dziewczyny, która znalazła się w centrum życiowego chaosu.