PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849192}
6,6 4 806
ocen
6,6 10 1 4806
7,0 23
oceny krytyków
Shiva Baby
powrót do forum filmu Shiva Baby

Oczywiście, sytuacje są paradoksalne. Wywołują uśmiech. Dużo tu niezręcznych i kłopotliwych spotkań będących pożywką dla komediowych scen. Jednak w rzeczywistości to tylko pozornie lekko podana historia dziewczyny, która znalazła się w centrum życiowego chaosu.

Agatonik

Gdzie to oglądałeś?

ocenił(a) film na 7
godelko

Festiwal Nowe Horyzonty online

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Dziewczyna sama sobie na to zasłużyła, będzie nauczka, żeby nie dawać dupeczki

ocenił(a) film na 7
Analny_Wojownik

Znamy tę retorykę. Istny anioł zemsty. Wszystkie dziwki tylko żadna tobie nie chce dać.

ocenił(a) film na 7
Analny_Wojownik

Swoją drogą przerażający przykład patriarchalnej moralności, która zawsze obwinia kobietę, a facetowi przyzwala na wszystko.

Dramat

Nie zabraniam oczywiście, ale ja bym nie wchodził w dyskusje z kimś kto się nazywa Analny Wojownik ;)

ocenił(a) film na 8
Dramat

O tak musiał pojawić się argument wytrych o patriarchalnym społeczeństwie, który skazuje młode kobiety na taki los.

ocenił(a) film na 7
Charlie_M_

To tylko fakt naukowy. Historyczny, socjologiczny, ekonomiczny i religijny.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Twórczyni trafnie rozpoznała i opisała ten moment zmierzania bohaterki w kierunku chaosu. Mam poczucie, że w dużej mierze opowiadała o sobie. Całość ok, choć dla mnie kilka dialogów się nie udało i raziło niedopasowaniem, płynność historii też wydawała się jakaś chaotyczna. No i główna aktorka trochę przeszarżowała swoją ekspresją, żebyśmy dokładnie wiedzieli, jak się teraz czuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones