PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,7 215 530
ocen
6,7 10 1 215530
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Naciągany ten film

ocenił(a) film na 7

Ach, pamiętam tę dziką kampanię reklamową. "Shrek Trzeci" był wszędzie - na każdym skupisku plakatów, na co drugim reklamowanym produkcie w bloku reklamowym w telewizji, w niemal każdym spocie oznaczającym sponsora każdej audycji telewizyjnej, a nawet w jinglu otwierającym i zamykającym blok reklamowy w telewizji POLSAT, że już nie wspomnę wysypie gier na komórkę, co najmniej jednej na każdą konsolę i PC, kubkach, koszulkach, artykułach szkolnych, itp., itd. Nie ma wątpliwości - ta część Shreka miała największą kampanię reklamową. Aż uwierzyłem, że to będzie super hit. Trudno zresztą było wątpić, byłem wprost zachwycony pierwszą częścią i jeszcze lepszą drugą (choć wiem, że to jedynka pozostaje klasykiem, aż do momentu "i żyli długo i było im zielono. Koniec").

Niestety, okazał się przereklamowany. Nowe postacie niespecjalnie podniosły mu atrakcyjność, wiele dowcipów jest wymuszonych, skopano narodzony w dwójce świetny wątek siostry Kopciuszka, a cała przygoda nie ma w sobie tego niezwykłego powera, który posiadały dwie pierwsze części. Szkoda, że się okazało, że trójka była robiona już dla samego hajsu.

użytkownik usunięty
animator

Shrek Czwarty (xD) ma tak samo. Kubki z nadrukami dostępne w stacjach lotos, plakaty, bryloczki do jogurtów Monte... Tak wymieniam te marki i ktoś pomyśli, że to kryptoreklama XD No to nie kupujcie tych kubków a zamiast monte wtranżolcie danio XDDD

ocenił(a) film na 6

Zapomniałeś o Shrekowym mp3 na stacjach Lotos.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones