PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,7 215 530
ocen
6,7 10 1 215530
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

wyobraźnia

ocenił(a) film na 10

wykaźcie się swoją wyobraźnia i napiście krótki ciekawy scenariusz do Shreka 4

ocenił(a) film na 10
fifionek_1991

moja propozycja troche zwiazana ze Shrekem 3D

Lord Farquaad został zjedzony przez smoczycę, ale jego duch powrócił. Wraz z duchami Księcia z bajki i Matki Chrzestnej. Duchy są tak samo złe i podłe jak przed śmiercią. Z pomocą Theloniousa i innych zbirów porywają Fione i Artura. Shrek, Osioł, Kot w butach, Smoczyca i armia Shreka wyruszają, aby ich ocalić. Muszą się spieszyć, zanim Fiona i Artur zostaną złożeni ofierze Duchowi Ciemności.

ocenił(a) film na 8
fifionek_1991

Boże, ile razy jeszcze to napiszesz!!!!!???????? nie moge juz na to patrzeć, ten pomysł był w Shreku 3D!!! w czwartej części mogłoby się wydarzyć coś tragicznego... albo na przykład mogłoby się okazać że w sąsiedztwie bagien zaczynają być budowane domki innych bajkowych postaci, więc bohaterzy wyruszają w podróż w poszukiwaniu nowego odludnionego miejsca na domu, a oprócz tego Artur żeni się z jakąś księżniczką, która okazuje się nawiedzona (opanowana) przez Matke Chrzestną :D dzieci Shreka zostają porwane by było bardziej dramatycznie :D ale szybko je oddają bo w końcu małe ogry stwarzają spore problemy,

może jak ktoś ma pomysł co dalej :)

fifionek_1991

Wiem o czym mniej wiecej bedzie shrek 4:P Mówili o tym w Cannes... Krótko mówiąc powrót do przeszłości Shreka. JA osobiście uważam że jeżeli nie będzie dalszych części shreka to lipa:/ Bo niby nic nie jest lepsze od 1...To prawda...Ale shrek mnie bedzie zawsze bawił do łez, cokolwiek wymyśli :)

ocenił(a) film na 8
Ullie

w Cannes mówili że 5 część to bedzie powrót do przeszłości Shreka i historia jego osiedlenia się na bagnie

ocenił(a) film na 10
paula_31

Minoł rok od powrotu Shreka i jego przyjaciół na bagno. Byli bardzo szczęśliwi, do czasu gdy do ich domu przybył listonosz z bardzo złą wiadaomością a mianowicie muszą obuścić bagno ponieważ Hrabia Gruber kupił las, łaki oraz bagno i chce zbudować tu ogromne centrum handlowe. Muszą się wyprowadzić następnego dnia z samego rana. Osioł nie widząc żadnej nadziei zaczął się pakować. Wieczorem gdy wszyscy byli spakowani, ktoś zapukał do drzwi. Shrek z bulem otwiera dzwi myśląc, że to może być posłaniec od Hrabiego z wiadomością, że mają się wyprowadzić natychmiast. Ale to były leśne i bajkowe mieszkańcy lasu, którzy przybyli namówić Shreka, żeby on walczył z Hrabim. Shrek po długim namyśle zgodził się. Osioł tak się ucieszył, że był gotowy do walki. Shrek powiadomił wszystkich, że czeka o północy w kamiennych kręgach na ochotników którzy są wstąpić do jego armi. Kilka metrów od domu Shreka stał szpieg Hrabiego Grubera i czym prędzej pobiegł powiadomić Harabiego o buntownikach.................................

ocenił(a) film na 10
fifionek_1991

piszemy dalej

ocenił(a) film na 7
fifionek_1991

ty to sam wymyśliłeś czy taka będzie fabuła shreka 4

ocenił(a) film na 10
mag20

sam mozna cos innego wymyslec

ocenił(a) film na 10
fifionek_1991

Ehhh ja sadze ze trzeba to pozostawic tym co nakrecili juz 3 poprzednie czesci Shreka:))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones