PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783031}
5,3 9 999
ocen
5,3 10 1 9999
Siedem śmiertelnych życzeń
powrót do forum filmu Siedem śmiertelnych życzeń

Naprawdę fajnie się oglądało. Polecam

użytkownik usunięty
Amiga600

Ja również polecam. Film na prawdę dobry i twórcy również pomyśleli o odbiorcach z niższym IQ od Anusiaka a takich pełno. Fabuła gładko wchodzi i świetnie się ogląda. Żeby nie zrozumieć tego filmu trzeba posiadać mózg ameby.

ocenił(a) film na 8

Jedynie to jej życzeenia były słabo przemyslane no ale jako nastolatka kierowała się emocjami zycia codziennego - i trzeba jej to wybaczyc. Na tle filmu "It comes at night" z tego roku to ten był arcydziełem

ocenił(a) film na 4
Amiga600

za to jej koleżanka miała całkiem dobre i wielkoduszne, niczym przy wyborach miss świata ;p

ocenił(a) film na 4
Amiga600

Lepszy niż wszystkie tegoroczne horrory? Ale się uśmiałem. Po pierwsze ten film to nie jest horror, a po drugie tegoroczna Annabelle wciąga to coś nosem jeżeli już porównujesz to do horrorów.

ocenił(a) film na 8
Gozz

Annabelle? Muszę obejrzeć

ocenił(a) film na 8
Gozz

Godzina Annabelle za mną..ależ męka:(((( Wish Upon ciekawił od pierwszej minuty...tu po godzinie wciąż czekam aż coś się rozkręci...ech

ocenił(a) film na 4
Gozz

Akurat annabelle to porażka.

Ale nie licząc tego to sporo w tym prawdy. To jest wyłącznie mocno przecietyn film ;)

ocenił(a) film na 4
Amiga600

Widziałem przynajmniej 4 lepsze tegoroczne, a nawet specjalnie w tym roku nie śledziłem gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones