PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153267}
7,3 28
ocen
7,3 10 1 28

Silver Dream Racer
powrót do forum filmu Silver Dream Racer

Pamiętam ten film z dzieciństwa!!!Nie mogę zapomnieć tego filmu i od wielu lat bezskutecznie usiłowałem go gdzieś"upolować".Pamiętam,że skończył się śmiercią głównego bohatera, wyścigowego-motocyklisty.W końcowej scenie jakże pamiętnej ,bohater podniósł ręce do góry w geście zwycięstwa i...motocykl stracił równowagę.To jeden z tych filmów,które zapadły w moje pamięci na całe życie,choć pewnie dziś nie zrobiłby na mnie większego wrażenia.Ale bardzo chętnie obejrzałbym go raz jeszcze..

UFOLOG

Mam bardzo podobne odczucia,bardzo przyjemny film jak na tamte czasy-widziałem go jesienią'81r na pokazie cyklu Filmów Angielskich (7 filmów m.in. "Wilki morskie", "Człowiek słoń). Ten film nosił tytuł "Sen srebrnej maszyny"

UFOLOG

I ja pamiętam te końcową scene , zapadła mi w pamięć a ogladałam film mając może 8 lat. Czy wie ktoś gdzie go można zdobyć z polskim tłumaczeniem??

UFOLOG

Przez chwilę myślałem że to mój własny komentarz :-).
Film jest w całości na youtube wersja anglojęzyczna.

pitron

dzieki kochani,ze się odezwaliście.na film popatrzę chętnie a moze łezka sie w oku zakręci:)))

UFOLOG

Również pamiętam tylko tę scenę-nie wiem ile miałem lat ale za kajtka obejrzałem ten film i tylko ta scena zapadła w mojej głowie:)

ocenił(a) film na 8
UFOLOG

heheheh czyli nie jestem sam ,też przez znajomych udało mi się na niego trafić , bo ani tytułu ani innych szczegółów nie pamiętam ,a właśnie za dzieciaka go obejrzałem, i tak jak mówicie, zapadł mi on mocno w pamięć

Pewnie wszyscy oglądaliśmy ten sam seans w tv :)

burat

Telewizja polska pokazala ten film dokladnie 14 grudnia 1985, tez go wtedy ogladalem.

ocenił(a) film na 7
saxon

Ja go pamiętam pod tytułem "Srebrne marzenie", pierwszy raz widziany właśnie w PRL z tą sceną, a po latach znalazłem go w necie ze zmienioną końcówką, gdzie koleś wygrywa i od razu wchodzą napisy końcowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones