PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485620}

Skóra, w której żyję

La Piel que habito
7,3 115 556
ocen
7,3 10 1 115556
6,4 24
oceny krytyków
Skóra, w której żyję
powrót do forum filmu Skóra, w której żyję

czy "Kobiet na skraju załamania..." Almo znowu serwuje poplątanie z szokowaniem i pomieszaniem?

Szkoda

ocenił(a) film na 9
jestem_piatym_elementem

Dlaczego ,,szkoda" ???
Już dawno nie widziałem poważnego filmu pedro a widziałem jego 13 filmów. Z tego co pamiętam to tylko 2 filmy były poważne: ,,Prawo pożądania" i ,,Złe wychowanie" i pomimo, że uwielbiam jego przerysowaną sztukę to chcę zobaczyć jego erotyczny, krwawy oraz mroczny thriller.
Aż ślinka cieknie:D

użytkownik usunięty
cj_01

Juz bardziej poważne od tych dwóch wymienionych były "Porozmawiaj z nią" i "Przerwane objęcia". Takie kategoryzowanie filmów Almodóvara jest bezsensu, z resztą termin "poważne" jest dość nieprecyzyjny.

Słuchajcie, starczy pustych słów. Niedługo dowiemy się więcej, bo we środę ruszył festiwal w Cannnes !

http://wyborcza.pl/1,91446,9565569,Od_srody_64__festiwal_filmowy_w_Cannes.html

ocenił(a) film na 9

Porozmawiaj z nią to mój ulubiony film Pedro:D
Z tym ,,poważnie" masz rację. To trochę ogólne, ale to nie ja kategoryzowanie rozpocząłem...

cj_01

"Skóra..." musi być wyjątkowo miałkim filmem, skoro odbija się po ważnych festiwalach bez echa. Almo znowu odcina kupony od dawnej formy?

jestem_piatym_elementem

Film jest zupełnie INNY, ale dobry. Taki fajny hmmm... kryminał? thriller? z elementami s-f. Ma potencjał, żeby podobać się przeciętnemu klientowi multipleksów, ale jest z klasą, tak, że widzom nieco bardziej zaprawionym w boju też będzie się podobał. Solidna robota.

jestem_piatym_elementem

czyli filmu nie oglądałaś ale już go oceniasz i ci go "szkoda" - bez sensu

pa6l1

Rozumiem, że ty nigdy nie snujesz dywagacji na temat filmu, na który czekasz lub nie wyciągasz wniosków z prostych faktów("odbija się po ważnych festiwalach bez echa")?

Wszyscy święci, a ja nie?
Chwała Bogu! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones