PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 087
ocen
6,9 10 1 121087
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Przyznam się, że cieszyła mnie nadchodząca projekcja ale po wyjściu z kina miałem mieszane uczucia. Otóż scenarzyści tego dziełka musieli zdrowo popić, a reżyser nie wziął okularów kiedy czytał scenariusz.
Co tak mną szarpnęło, zapytacie? Dwie rzeczy.
Po pierwsze, czarny charakter. Mitch Wilkinson to nie lada kawalarz. Kiedy oznajmia Gatesowi dlaczego zrobił to co zrobił trudno sie nie usmiechnąć. Otóż tłumaczy naszemu bohaterowi, że intryga którą uknuł była jedynym sposobem ażeby w całą akcję go wciągnąć. Ależ oczywiście bo gdyby nie to Ben Gates nie zainteresowałby się a)szyfrem, b)mapą prowadzącą do skarbu, c)skarbem. Z opowieści Mitcha wynika, że chce być uznany za głównego znalazcę Ciboli. Jak sądzicie, czy Gates by sie na to zgodził? Ja myslę, że tak.
Po drugie Pan prezydent. Oj, ten to wywinął logicznego fikołka byle by tylko producenci filmu mieli cool pościgi. a po wszystkim wystarczyło tylko powiedzieć, że nic sie nie stało. O, dobrze że FBI nie strzeliło Gatesowi kulki w łeb bo byłoby krucho.Jest pewnie ze sto sposobów by ten wątek poprowadzić lepiej.
a teraz niespodzianka. Pomimo powyższego film broni się dzielnie i warto go zobaczyć, choćby dla Riley'a.

Robert_Goren

Wiesz fajnie że prezydent był jaki był Taki powinien być każdy ... skoro się tym interesował a sam nie miał za dużo informacji na ten temat Pozwolił gatesowi to zrobić. .... ii co ciekawe Dalej będzię współpraca Z prezydentem chyba co widzieliśmy pod koniec.

A te " i warto go zobaczyć, choćby dla Riley'a. " odgapiłeś.
Nie rób tego bo wiocha.

ocenił(a) film na 6
sa1mon

'Denver! ostatni dinozaur...'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones