PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508533}

Skok Henry'ego

Henry's Crime
5,7 6 324
oceny
5,7 10 1 6324
Skok Henry'ego
powrót do forum filmu Skok Henry'ego

:)

ocenił(a) film na 10

GRA ŚWIETNY AKTOR , WIEC LOGICZNE, ZE FILM BEDZIE DOBRY. ZRESZTA PROMOWAL GO W BYDGOSZCZY, WIEC WARTO GO OBEJRZEC !!!

ocenił(a) film na 3
olik81

proowal, ale film jest slaby, a ten swietny aktor zagral naprawde ponizej oczekiwan i swoich mozliwosci

ocenił(a) film na 2
rafkulak

Niestety, Keanu próbował, próbował, ale wyszedł tak "śmiertelnie statycznie".
Trochę rozczarowany jestem również Verą Framigą ( w "Up in the air" była naprawdę świetna). Może to kwestia po prostu reżyserki i samego scenariusza. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale film jako komedia (oh dear!) raczej się nie sprawdza - nie było tam momentów gdzie można się było uśmiechnąć, a rzygający facet... no to już było :/
Tak samo w scenach powiedzmy intymnych (i nie mówię tutaj o seksie). Zwykły pocałunek - Keanu jest drętwy jak cały skład drewna. Nie ma w nim IMHO odrobiny pasji (tak samo jak w słynnej scenie z Matrixa 2-ki - pocałunek z Monicą Belluci. To ona odwaliła za niego całą robotę.) No nic... niepotrzebnie czepiam się może tych pocałunków, ale to chyba miała być taka lekka komedia romantyczna więc chodziło mi o wzbudzenie w widzu emocji.

olik81

Świetny ? aparycję ma interesująca bo aktor z niego mierny.

ocenił(a) film na 1
olik81

ktory to ten swietny wg mnie tam wszyscy sa co najwyzej przecietni
Juz wiem Adrian Martinez LOOOOOOOOOOOOOL

użytkownik usunięty
CichyMorderca

Dobry film i dobra muza.
Szkoda ze w kinach dopiero za pare dni bedzie.
Bo napisy sa zle zrobione.
Sam film do sciagniecia z sieci i to w dobrej kopii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones