PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32715}

Skrecz

Scratch
8,0 1 693
oceny
8,0 10 1 1693
Skrecz
powrót do forum filmu Skrecz

ciekwe

ocenił(a) film na 8

ciekawy motyw, jeszcze tego nie było, tylko czemu Bronx, w Polsce także są osoby o wspaniałej twórczości

ocenił(a) film na 10
lotos

w Polsce MTV zrealizowało podobny film o polskim hiphopie pt.Loopa (bodajże), w którym oprócz całej hh otoczki, sporo miejsca poświęcono skreczowaniu.. wypowiada się m.in. DJ Feel-x

ocenił(a) film na 10
lotos

w Polsce MTV zrealizowało podobny film o polskim hiphopie pt.Loopa (bodajże), w którym oprócz całej hh otoczki, sporo miejsca poświęcono skreczowaniu.. wypowiada się m.in. DJ Feel-x

asai

asai ...Szukam, kopie i sie dokopac nie moge w necie :):) Niemoge znalesc tego filmu co napisalas wyżej :(:( On wyszedl na dvd? Czy to jakis dokument tv ? Pod tytułem "loopa" nic niemoge znalesc ;/;/;/...pzdr 4 you

ocenił(a) film na 10
kman

watpie zeby to wyszlo na dvd.. poszukalam w necie.. Faktycznie sie nazywalo LOOPA, byl to dokument zrealizowany przez MTV pt. "Mowia bloki czlowieku". Zrobili dwa odcinki. I tyle.. Jesli Ci bardzo zalezy to kontaktuj sie z MTV.. Jesli interesujesz sie skreczowaniem i tego typu rzeczami polecam www.djqbert.com
Pozdrro :D

asai

Aaaaaaaaa, bo nie zajarzyłem /;/; „mówią bloki człowieku” widziałem oby dwie części :):):) Tylko ta „loopa” mnie lekko zmyliła :):) Dj feel-x o ile pamiętam zajebisty wykład tam zrobił :):):) pozdroowa

ocenił(a) film na 9
kman

Hehe...pytasz czemu USA a nie Polska? To tak jakbys miał kręcić film o kulturze Greków, a akcja przez cały czas działaby się na Wyspach Owczych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones