PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94359}

Smak życia

L'Auberge espagnole
7,0 15 763
oceny
7,0 10 1 15763
6,8 6
ocen krytyków
Smak życia
powrót do forum filmu Smak życia

Film jest rewelacyjny, druga część podobnie. Każdy kto był na wymianie znajdzie w nim kawałek swojej historii. POLECAM !

ocenił(a) film na 6
filmozerca_5

ja również uważam, że każdy Erasmus znajdzie tu kawałek siebie, a zwłaszcza rozterki i wątpliwości z końcówki filmu.
Co do samego filmu to jednak mam mieszane uczucia. Autorzy chyba jednak nie do końca mieli na niego pomysł i wrzucili wszystko co mogli do jednego koszyka i wyszło coś co na pewno jest lepsze niż przeciętne, ale nie uważam żeby było wybitne. Mimo to i tak polecam.

ocenił(a) film na 4
filmozerca_5

jeżeli teza zawarta w temacie Twojego posta byłaby prawdziwa, to tylko działa na niekorzyść filmu ;-) film jest dobry, jeżeli zrozumieć go może także ktoś, kto opowiadanej historii (bądź podobnej) nie przeżył. Nie byłam na Erasmusie, jednak przyjemnie mi się go oglądało ze względu na moją kochaną Barcelonę. Ogólnie film zapowiadał się ciekawie, można było naprawdę fajnie rozwinąć akcję, jednak niestety końcówka jest kiepska, jakby reżyser czy scenarzysta nie wiedzieli jak ładnie zakończyć wątek głównego bohatera.

filmozerca_5

a ty oczywiście byłes/aś i musisz się z nami tym podzielić bo to strasznie ważne... lol. Kto nie przeleciał żony dentysty nie zrozumie tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones