PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94359}

Smak życia

L'Auberge espagnole
7,0 15 745
ocen
7,0 10 1 15745
7,0 5
ocen krytyków
Smak życia
powrót do forum filmu Smak życia

fajna przygoda

ocenił(a) film na 9

Pierwszy raz oglądałem ten film w czasach, gdy chodziłem do gimnazjum i stał się on takim wzorem, punktem odniesienia jak powinny wyglądać 'prawdziwe' studia. niestety rzeczywistość nie jest już taka różowa :D, ale tez nie narzekam zbytnio. moim wielkim marzeniem jest pojechanie na Erasmusa, jest to wielka przygoda. wiem jak smakuje taka wymiana (w przybliżeniu), bo uczestniczyłem w podobnej wymianie międzynarodowej uczniów Europy :)
Bardzo chętnie wracam do tego filmu!
co i ta wspaniała rola drugoplanowa- wspaniała BARCELONA!
Visca el Barca!

ocenił(a) film na 4
dyzzio

9/10 za ten film?! chyba nie widziales dobrego filmu. Hala Madrid! Nie polacam.

ocenił(a) film na 8
Nienasycony_Buhaj

Tu nie chodzi o to, kto oglądał film, tylko kto był uczestnikiem Erasmusa. :-)

ocenił(a) film na 8
dyzzio

Byłam w takiej samej sytuacji. Film ogladałam parę ładnych lat temu, podobał mi się i bardzo zapadł mi w pamięć, ale wtedy nie zrobił takiego wrażenia jak zrobił na mnie dzisiaj. 2 tygodnie temu wróciłam z Erasmusa...życie przedstawione w tym filmie to prawdziwe życie każdego erasmusa...oglądając go przypomniałam sobie moje życie, w niedalekiej (od Hiszpanii) Potrugalii oraz wszystkich, których tam poznałam...nie ukrywam, że film wywołał u mnie łzy...
Polecam wszystkim erasmusom:D
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones