PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 124
oceny
3,7 10 1 5124
3,5 2
oceny krytyków
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Najbardziej się boję tego, że "Smakosz 3" może być nędznym bratem bliźniakiem "Dark House", którym Salva się zeszmacił totalnie. Salva od czasu pierwszego "Smakosza" i w miarę dobrej "Siły spokoju" nie nakręcił nic godnego uwagi. Oby "Smakosz 3" nie okazał się niskobudżetowym dziadostwem. I nie dziwię się, że powrócił do tej serii, bo była ona najbardziej kasowa w jego marnym dorobku.

użytkownik usunięty
grimfather

A co nie jest kręcone dla kasy? Od kilku lat mówią, że będzie premiera i ni widu ni słychu co dalej. Niby zdjęcia ruszyły w tym roku, ale czy to prawda? Nie wie nikt. Ja tam się ani na premierę ani na nic dobrego nie zastawiam. Może mnie zaskoczą.

ocenił(a) film na 3

Wszystko jest kręcone dla kasy, czasami jednak trafiają się całkiem niezłe sequele, co udowadnia "Obecność 2". A Ty zmień linka do insta, bo prowadzi w próżnię...

użytkownik usunięty
grimfather

Co za przestroga :D

zmienione :)

ocenił(a) film na 3

Widzę że Mastertona się czyta. Miałem stycznośc z kilkoma książkami z serii "Manitou", "Wyznawami płomienia" i "Rytuałem". Resztę sobie odpuściłem. Gośc za dużo pisał, żeby być na bieżąco z jego powieściami/opowiadaniami/nowelkami, dwa - trochę szkoda czasu, bo istnieją lepsi twórcy powieści grozy.

użytkownik usunięty
grimfather

Dużo czytam, nie tylko Mastertona ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones