PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 124
oceny
3,7 10 1 5124
3,5 2
oceny krytyków
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Smakosz 3 Informacje!

ocenił(a) film na 7

Ooo widzę że jednak chyba wyjdzie Smakosz 3 fajnie strasznie mnie to ucieszyło :) ale może ktoś ma jakieś informacje zdjęcia czy coś w tym stylu, proponuje umieszczać w tym temacie wszystko o nowej części !

Xano

Znalazłem coś takiego, nie wiem czy oficjalny:

http://www.youtube.com/watch?v=BGQHm55eZec

ocenił(a) film na 7
herc_ules

Nie wydaje mi się żeby to był trailer nowej części Smakosza, to raczej urywki z poprzednich części filmu :), tu coś znalazłem ale to też raczej nie to :) http://www.youtube.com/watch?v=iIgOCVtP-7E

ocenił(a) film na 4
Xano

Gratuluje ocenienia filmu (w dodatku na 10), który jeszcze nawet nie zaczął byc kręcony. Brawo, na dzień dzisiejszy należysz do grupy 15 <cenzura>.

ocenił(a) film na 10
Mr_Pink____

Mr_Pink____ Każdy może oceniać co chce po to to jest, zresta wiadomo że to zostanie zresetowane jak wyjdzie film, wiec nie wiem po co piszesz głupie uwagi.A co do filmu to wiadomo że wyjdzie ale kiedy hmmmm... trudno powiedzieć może za rok może za dwa :) poczekamy zobaczymy, ale chętnie przeczytam jakieś informacje na temat filmu popieram temat :)

ocenił(a) film na 4
kulfoon

No tak, moje uwagi są głupie, ale za to ocenianie filmu-widma jest przejawem geniuszu:D

"Każdy może oceniać co chce po to to jest" Ty tak na serio, czy żarty sobie robisz? Oceniac co? Tytuł? Zresetowane to powinny zostac te konta i to dożywotnio. Nie żebym był jakiś nawiedzony czy coś w tym stylu. Jakieś tam oceny na FW mnie mało obchodzą, ale z głupotą trzeba walczyc, a nie jej przytakiwac. Mówi się "Bądź mądrzejszy, ustąp głupszemu" i świat robi się coraz głupszy...

PS na razie to sobie nic nie poczytasz bo projekt jest zawieszony. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones