PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 124
oceny
3,7 10 1 5124
3,5 2
oceny krytyków
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

nie spalili go

ocenił(a) film na 1

Dlaczego w 2 cz. go nie spalili albo nie porąbali na kawałki? Hmmm?

NIelogiczny ten film. O ile nagłe nielogiczne działanie można zrzucić na karb stresu w walce z demonem, to już powieszenie go na ściani, z której się zerwie, i czekanie na niego z oszczepem, który go nie zabije uważam za nielogiczne.

Normalnie takiego demona zwykły farmer by poćwiartował i spalił! A na pewno nie wieszał na spruchniałej ścianie ...

użytkownik usunięty
Dormant

Może chcieli mieć otwarte drzwi do trzeciej części ? :\

może tak. Mi ogólnie podobały się 2 części i czekam z niecierpliwością na 3

użytkownik usunięty
voorhees_3

Zgadzam się, też bardzo podoba mi się ten film ;)

Czy ktoś wie kiedy premiera?

użytkownik usunięty
cumartesi

Niestety nie :(
Można mieć jedynie nadzieję, że niedługo ;)

Dormant

Jak każdy rolnik chciał mieć trofeum żeby pokazać innym że to on go "ZABIŁ"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dormant

Też tego nie mogę zrozumieć. Mając 23 lata mogli pozbyć się go na 1000 różnych sposobów zamiast bezczynnie czekać przy zakurzonym harpunie. Ale druga część pełna była bzdur, mam nadzieję, że przynajmniej trzecia będzie lepsza.

Dormant

Miał niezły interes z tego dla turystów co było pokazane:D ale fakt, dziwne ze go nie spalili skoro czekał na niego z tym oszczepem...

Dormant

Dormant gdybyś oglądał film z uwagą to byś dostrzegł że ten rolnik był głupi i myślał że ten smakosz nie żyje przez niego i myślał że gdy smakosz znów powstanie to zrobi to samo co wcześniej i tak go zgładzi a poza tym rolnikiem kierowała zemsta a jak kogoś kieruje zemsta to nie myśli racjonalnie. Polacy krytykują wszystko nawet coś co jest naprawdę świetne, wstyd jest mi się czasem przyznać że jestem polakiem przez takich idiotów co nie oglądają filmów z uwagą i podają się za wielkich krytyków świata.
Ja z niecierpliwością czekam na trzecią odsłonę ,,smakosz"

ocenił(a) film na 1
tk1096

Postaram się ciebie nie obrazić, z nas dwóch ktoś jest idiotą... Twoja wrodzona inteligencja pewnie nie pozwoli ci zrozumiec który z nas. Ale to dobrze. Bo takie jest właśnie nieszczęście w głupocie.

Mi też jest wstyd, że jestem polakiem, ale z innego powodu niż tobie...

Dormant

Ja potrafię przyznać się do błędu i nie chcę się kłócić ale takie odpowiedzi są tak beznadziejnie uzasadnione że gdy je czytam to śmiać mi się chce bo nie wiem czy ty nawet oglądałeś smakosza.

tk1096

Tak, wiem, mój refleks jest wspaniały... ale człowieku, serio? Wstydzisz się swojej narodowości, bo ktoś w internecie powiedział, że 'Smakosz' jest filmem nielogicznym? Serio? Umówmy się, cud kinematografii to nie jest, sam scenariusz jest przewidywalny... Kolega nad Tobą ma rację - ktoś z tej grupki faktycznie ma coś nie tak z głową i, uwaga, nie jest to Dormant. Zastanów się nad swoimi odpowiedziami, bo naprawdę zrozumieć jestem wiele, ale nie obrażanie swojej narodowości z powodu słabego horroru. :)

charionete

Nie przez horror wstydzę się swojej narodowości. Każdy ma prawo do własnego zdania ale jak się czegoś nie ogląda to się tego nie ocenia!

tk1096

A czy kolega wyżej powiedział gdziekolwiek, że go nie oglądał? Nie wiem, nie sprawdzałam czy ma go ocenionego czy nie, ale nawet jeżeli nie ma, może po prostu nie chcieć go słabo oceniać. Ja tak czasem robię. Nie wiem, jak często czytasz wypowiedzi na forach anglojęzycznych czy też jakichkolwiek innych (dla mnie na przykład francuskich),ale tam ludzie często jeżdżą po filmie dużo bardziej niż my, Polacy. Wbrew temu, co tacy jak Ty lubią o nas mówić, wcale nie jesteśmy najbardziej krytycznym narodem świata, a takie opinie wynikają tylko z tego, że Ci którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia najgłośniej 'krzyczą'.

charionete

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania ale co poniektórzy nie będę wymieniać kto nie potrafi zgodzić się z czyimś zdaniem i krytykuje wszystko co się da chociaż wie że nie ma racji. Jak nie masz co robić to zobacz sobie smakosza.

tk1096

Ktoś (nie powiem kto!) nie ma racji i się do tego nie przyzna. :<
'Smakosz' to film do oglądania bardziej dla śmiechu niż w wolnym czasie, więc spasuję, dzięki. :) Ale Ci polecam! Dodatkowo na pożegnanie: wesołego jajka! :)

charionete

Dziękuję. Ale lizus. Tak, przy Smakoszu można się ubawić tak jak przy czytaniu twoich komentarzy :D Wesołych świąt życzę

użytkownik usunięty
Dormant

i tak by się odrodził pewnie jakoś na nowo i dobrze zresztą

ocenił(a) film na 3
Dormant

Farmer chyba był pewien, że go zabił. Wiedział, że ma 23 lata, żeby truchło spokojnie sobie wisiało. Ja bym go jednak spalił na kilka dni przed terminem ;) Trzecia część mogłaby być ostatnia, żeby nie robić Piły.

Dormant

Nie zabili ponieważ nie da się go zabić:
" On zjadł za dużo serc, by choć jedno, przestało bić, można pistoletem, czy zajechać autem albo może i spalić, jego zabić nie można"
:3

wiktoria_bogusz99872

Nie da się go zabić, dobre brednie. Rozpuścić w kwasie albo przemielić choćby na wióry i tyle.

no_muzzle

Albo dziada zabetonować :]

wiktoria_bogusz99872

Nie da się zabić ? Ciekawe jak by to rozwiązali jakby np. go przemielili właśnie na wióry... I rozwieźli każdą wiórę w inną część świata, zakopali i zabetonowali każdą :D Co może wtedy by się połączyły wszystkie w jedną całość ? Albo z każdej wióry odrósł by nowy smakosz hehehe


Ja mam lepszy pomysł, mogliby tego smakosza wysłać w kapsule prosto w słońce, w tedy na bank nic by z nikogo nie zostało

Dormant

może gdy się chował uwijał tak jak kokon tymi skrzydłami to nie można było go pociąć bo może były super hiper mocne np i się nie paliły : ) bo on chyba się uwijał tak na sam koniec co ?

ocenił(a) film na 3
Dormant

Ponieważ filmy z gatunku "horror" są ogólnie nielogiczne. Tłumaczenie ich na jakikolwiek sposób mija się z celem.
Bo niby dlaczego Jason Voorhees przeżył dosłownie wszystko przez te wszystkie filmy z serii, nie wspominając już o tym, że powstał w grobu?

W filmie było powiedziane, że: "Smakosza, nie można zabić na żaden sposób". Zaraz jakiś "mądry" inaczej powie: "Brednie! Pewnie, że się da go zabić, poćwiartujemy, spalimy, itd., itd.". Tylko wciąż zapominamy o tym, że to horror, tutaj wszystko jest możliwe, nawet to, że Smakosz może się odrodzić chociażby z "dupy Romana", czyli innymi słowy nawet z powietrza. To tylko teoretyzowanie, ale ten stwór jest przedwieczny, czyli na pewno nie raz i nie dwa ludzie starali się go zabić (pewnie go też palili) i jakoś się im to nie udało.
Poza tym o czym my tu mówimy? Z takich pytań o sens w horrorach rodzą się tylko kłótnie - jw; a co za tym idzie bezsensowne wytykanie sobie kto jest głupi, a kto nie... po co?

Horrory są po prostu nielogiczne i tyle. To wydumane historie i postaci. Mają tylko dostarczyć rozrywki dla fanów tego gatunku.
Ja (choć za horrorami nie przepadam) muszę przyznać, że film był spoko, a sama postać "Smakosza" przypadła mi do gustu, dlatego czekam na część 3-cią i mam nadzieję, że tym razem dojdzie do realizacji. :)

hathostet

Powątpiewam w to żeby w tym roku odwiedził nas po raz trzeci "Smakosz". Dlaczego ? A no dlatego , że w tym roku już ukazał się nowy film Victora Salvy ("The Dark House aka Haunted" czego FW raczej nie chce zauważyć) , a jak historia uczy on w jednym roku dwóch filmów nie wypuszczał.

ocenił(a) film na 3
bodek75

Serio?
Pierwsze słyszę, a na FW w ogóle tego nie pokazują, nie wiem czemu....
Szkoda, bo szczerze mówiąc, fani już dość długo czekają na 3-cią odsłonę "Smakosza", i w zasadzie ile można czekać?
Niby czytałam na amerykańskich forach, że Salva zabiera się już za kręcenie filmu...ale ile to potrwa? Nie wiem :]

użytkownik usunięty
Dormant

Niestety trzeba przyznać Ci rację co do swego rodzaju braku sensu w tym filmie. Moim zdaniem gdybys zadał to pytanie reżyserowi odpowiedziałby bardzo szybko: Ten stary koleś nie zabił go, ponieważ chciał się zemścić powoli za śmierć jego młodszego syna, która miała miejsce na początku drugiej części o ile się nie myle. A przecież na końcu drugiej części, kiedy ten (smakosz) już leżał na ziemi ledwo żywy zamknął się w tych swoich skrzydłach i zasnął. Dlatego sądzę, że czekał z tym oszczepem na zemstę i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones