PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 381
ocen
5,8 10 1 39381
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Im dłużej ogląda się ten film tym bardziej człowiek uświadcza się w przekonaniu ,że ktoś zawalił scenariusz na naprawdę dobry thiller...

Flagelum_Dei

Jak dla mnie film dobry... Bylby dobry... gdyby zamiast jakiegos wymyslonego demonika.. czy jak tuz sie zwie..Dali powiedzmy... Hmmm.. Faceta psychopate... Maniakalnego morderce... Ktory.. w taki zes sposob.. zaspakaja swoje sexualne zadze :P Nie no Tak szczrze.. to 6/10 bo calkiem milo sie ogladalo... tylko gdyby nie ten demon ;/

ocenił(a) film na 6
Kruki

Racja. Film był strasznie klimatyczny. Naprawde wciągał i dawał (początek) nadzieje że skończy się jakoś chociaż przyzwoicie. A jak pokazali to paskudztwo to mi sie śmiac zachciało i cały czar prysł. Ostatnia scena zniweczyła resztę. Eh ...... żal.......

ocenił(a) film na 3
GOLONEK

Oj porażka...Początek bardzo...hmmm...nurtujący, ale jak jak ktoś wcześniej już napisał, z każdą minutą ręka coraz bardziej przybliża się do czerwonego, dużego guziczka na pilocie od dvd:/ I tez uważam, że to coś ze skrzydłami i łuskami na twarzy nie było ani straszne, ani efektowne, ani pasujące do całości:/ O wiele lepiej na 100% sprawdziłby się w tej roli jakiś psychopatyczny, obłąkany artysta, który umyślał sobie, ze chce sobie zrobić w piwnicy bardziej realistyczną wersję kaplicy sykstyńskiej... czy cos takiego... nie wiem, nie jestem reżyserem:/ W każdym razie WSZYSTKO byłoby lepsze niż to co zobaczyłam. Ostro wzięłam się za oglądanie z nadzieją że sie wystraszę (nawet sobie przygotowałam pana żaba z Ikei do miętoszenia), a tu kupa. a tfe! A ta końcówka...Oo'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones