Jeszcze ten banderaman, zbiera się na wymioty.
Przynajmniej rodowity, a nie eskimos jak bracia.
wyp**dalaj z polityka z forum filmowego konfiarzu
Żeby być banderamanem musiałby mieć około stu lat. Nieźle się trzyma!