PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667969}

Soczysty pomidor

Tou Xin De Fan Qie
5,4 18
ocen
5,4 10 1 18
Soczysty pomidor
powrót do forum filmu Soczysty pomidor

wff

ocenił(a) film na 6

kurde, niska ocena, a idę dzisiaj na to do kina w ramach wff. zobaczymy jak będzie :)

kalafior_2

nie mam pojecia skad ta niska ocena, tez bylam na nim na wff i film byl swietny. moze nie jakies arcydzielo ale ogolnie strasznie sympatyczny a zarazem zyciowy. do tego zapada w pamiec - nie wiem czy kiedykolwiek widzialam taki piekny obraz wspolczesnych chin

ogolnie jakby ktos kiedys jeszcze mial watpliwosci to polecam :)

ocenił(a) film na 6
bundze

Chyba nie jestem tak entuzjastycznie nastawiony. Oczywiście film polecam, gdyż jest to ciekawy obraz chińskiej wsi, a co więcej zupełnie inne kino niż produkcje komercyjne. Niemniej, miałem wrażenie, że film jest lekko niedorobiorny, jakby przygotowany przez kogoś kto pierwszy raz tworzy coś takiego, ewentualnie pół-amatora, pół-profesjonalistę. Jednocześnie historia opowiedziana w filmie w ogóle nie porywa jest przewidywalna i banalna do bólu.

kalafior_2

Bo trzeba jednak brać pod uwagę fakt, że film był zdecydowanie przewidziany pod młodszą widownie :) a fabuła jest nawet dobra jak na film familijny - mamy tutaj i nawiązania do tradycyjnych chińskich wartości (praca, życie rodzinne) i historię z przejrzystym morałem. W porównaniu z wieloma innymi hitami tego gatunku wypada całkiem nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones