PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 260
ocen
7,7 10 1 11260
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Bo ja będąc Polakiem żyjącym w kraju zarządzanym przez obrzezanych chciałbym wydać moje pieniądze (póki jeszcze mogę z nich w miarę swobodnie korzystać) na obejrzenie tego filmu w kinie. Wiem na temat tego filmu już tyle, że nie mam wątpliwości, że to nie będą zmarnowane pieniądze. Ale jakoś na dystrybucję w polin się nie zanosi - obrzezanym nie w smak film piętnujący ich proceder.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

OY VEY! THE GOYIM KNOW! SHUT IT DOWN!

Mordechaj_Sauerland

U parówkowców od Lisienki film został niezbyt przychylnie zrecenzowany, przy czym rdzeń recenzji stanowiły wytyki dotyczące autentyczności przedstawionej historii oraz spiskowego klimatu wokół dystrybucji. No, jak parówkowce coś dyskredytują to warto przynajmniej się temu przyjrzeć. Wprawdzie film mnie już wcześniej zainteresował ale te melepety postawiły coś w rodzaju kropki nad aj waj ;-)

ocenił(a) film na 6
HamiIkar

Jakie znowu parówkowce, jaki Lisieńka?

Veselar

Chodzi o NaTemat, zaraz po pojawieniu się w przestrzeni medialnej uhonorowanego mianem portalu parówkowego, z racji pierwszego reklamodawcy, który umieścił tamże reklamę swych wyrobów. Myślałem, że to są w miarę czytelne grepsy. W takim wątku jak ten, przynajmniej.

ocenił(a) film na 1
Mordechaj_Sauerland

no i grają, szury znowu nie miały racji XD

Mordechaj_Sauerland

Od 15 września W Cinema City, Helios, Multikino czyli w największych sieciach kin w Polsce setki pokazów tygodniowo ....... takie to banowanie :) oj lekarza niektórym potrzeba pozdrawiam :)

PIXA_GOD

Nie rozumiem co trzeba myśleć, aby na poważnie traktować wpis kogoś o tak zacnym pseudonimie jak Mordechaj Sauerland. Mój wewnętrzny Ozjasz Goldberg zrobiłby to samo :)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones