plakat filmu Spacer po linie

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 63 789
ocen
7,6 10 1 63789
41 742
chce zobaczyć
6,9 12
ocen krytyków
{"rate":6.91667,"count":12}
{"type":"film","id":119046,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Spacer+po+linie-2005-119046/tv","text":"W TV"}]}
Spacer po linie

Film opowiada o życiu Johnny'ego Casha (Joaquin Phoenix): jego dzieciństwie na plantacji bawełny, trudnych stosunkach z ojcem obwiniającym go o śmierć swojego starszego syna, wielkiej sławie, uzależnieniu od narkotyków, a przede wszystkim o szalonej miłości Johnny'ego do piosenkarki June Carter (Reese Witherspoon).

Black_Rose
opis użytkownika

Piosenkarz. Buntownik. Bohater. Dzięki niepowtarzalnemu stylowi, charakterystycznemu głosowi i chwytającym za serce piosenkom, legendarny "Człowiek w czerni" zrewolucjonizował muzykę i podbił serca słuchaczy stając się prawdziwym amerykańskim symbolem i pionierem stylu, który po dziś dzień stanowi niewyczerpane źródło inspiracji muzyków rockowych, country, folkowych, punk i rapu. Joaquin Phoenix i Reese Witherspoon jako Johnny Cash i June Carter - występują (a także śpiewają) w tej porywającej, prawdziwej opowieści o sile i nieustępliwości jednego człowieka, który walcząc z autodestrukcją odbył "spacer po linie" w dążeniu do celu - poświęceniu się muzyce, swemu przesłaniu i największej miłości swojego życia.

opis dystrybutora dvd

Film biograficzny przedstawiający historię legendarnego piosenkarza country Johnny'ego Casha. Artysta debiutował w połowie lat 50, a jego hity trafiały do czołówek wielu list przebojów. Obraz opowiada o życiu osobistym Casha, jego związku z June Carter, uzależnieniu od alkoholu i narkotyków, a także trudzie życia, walce, powrocie do normalności i odkrywaniu tego, co naprawdę ważne.

platforma vod