PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 172
oceny
6,7 10 1 156172
6,3 21
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

Hej! Nie ogladalam pierwszej czesci Spidermana, a chcialabym zobaczyc czesc druga. W zwiazku z tym chcialam wiedziec czy czesc druga jest mocno powiazana z pierwsza, czy tez mozna ja obejzec bez zapoznania sie z jedynka?

ocenił(a) film na 10
skrzacica

Zdecydowanie możesz ja obejrzeć bez zapoznania sie z pierwszą częścią...Chociaż osobiscie,gdybym nie widziała jedynki to wolałabym najpierw obejrzeć właśnie pierwsza część-wiadomo,aby wiedzieć itd.ale dwójka mocno sie nie wiąże.Pierwsza cześć opowiada bardziej o tym jak Peter Parker-miły student,fotograf,który nie jest zbyt zamożny,nagle pewnego dnia staje się kimś innym-staje sie Spider-Manem.Staje sie super-bohaterem.Pierwsza cześć opowiada o tym jak zaczyna on odkrywać w sobie zdolnosci Człowieka-Pająka np.chodzienie po ścianach,zdolność wytwarzania pajeczej sieci itd.Jest oczywiscie wątek miłosny,który ciagnie sie w drugiej cześci.peter Parker jest przyjacielem Mary Jane Watson-przyjacielem,który podkochuje sie w niej,ale nigdy nie jest w stanie jej yego powiedzieć...Jest nieśmiały.On też kocha Petere,ale jako ze on jest Spider-Manem-chociaż ona tego nie wie-ciagle na ich drodze mnożą sie przeszkody.A mnnoży je własnie Peter.Mary jane domyśla sie pewnych sparaw,ale nie chce w nie wierzyć i zapomina.Druga rzecz,która łączy jedynkę z dwójką to przyjaciel Peter'a-Harry.Harry miał ojca,który był Zielonym Goblinem paraliżującym całe miasto.Spider-Man go zabił.Teraz Harry chce pomścić ojca zabijając spider-Mana-nie wie jednak,ze zabójcą jego ojca jest najbliższy mu przyjaciel-fajtlapowaty Peter Parker.Bo trzeba powiedzieć,ze tajemnicy Peter'a nikt nie zna-tylko on sam...Tyle powinnaś wiedzieć o pierwszej cześci.Ale oczywiście najpierw Ci polecam obejrzeć jedynkę,aby isć na dwójkę.Przepraszam,jeśli napisałam jakieś nieścisłości,i troche to jest mooze nie zrozumiałe,ale film ogadałam 2 lata temu i pamięć troche zawodzi :)) Czas odświeżyc sobie jedynkę-bo na Spider-manie 2 byłam już 3 razy!!!!!!! POLECAM I POZDRAWIAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones