filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
TOP 2025
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
Spider-Man
Opinie
Spider-Man
2002
Strona filmu
pełna obsada
(218)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(32)
Recenzje
(2)
Nagrody
(36)
Forum
wideo
(1)
zdjęcia
(49)
plakaty
(32)
Opisy
(7)
powiązane
(70)
Newsy
(9)
Spider-Man
/film/Spider+Man-2002-9695
2002
robert2207
6
Pod pewnymi względami przełom w kinie superhero, ale wg mnie średnio przetrwał próbę czasu. Wybija się rola Dafoe. Kostium Zielonego Goblina wypadł tragicznie.
czytaj dalej
Przemoo010
6
Chciałbym dać więcej, ale niestety
czytaj dalej
MajkelBlack
7
Inteligentna adaptacja generująca młodzieńczy rodzaj tęsknoty i zabawy w jednym. Bezpretensjonalny i efektowny kawałek pop rozrywki.
czytaj dalej
Rrouge
7
Po latach - mocno specyficzny, momentami groteskowo dziwaczny ale ma to w sobie pewien urok i oryginalność, której nie ma w żadnych innych filmach super-hero.
czytaj dalej
Iron_Maiden
10
Jedna z najlepszych ekranizacji komiksów. Świetne efekty.
czytaj dalej
Geszek13
6
Czasami trąci kiczem, a dialogi jak i sami bohaterowie nie przekonują. Jednak kiedy już złapie w sidła (albo sieć) nie można oderwać się od ekranu.
czytaj dalej
Weronika Kasprzyk
6
Po Deadpoolu to mój ulubiony komiks Marvela. Ekranizacja pozostawia wiele do życzenia, efekty słabe, a Maguire chyba nie jadał śniadań. Mam sentyment.
czytaj dalej
Miłosz Kruger
10
Superbohaterowie są dla mnie czymś więcej niż niewinną fantazją czy bezmyślną rozrywką. Widzę w nich więcej niż jedynie kolorowe postacie i preteksty do produkcji zabawek. Dla mnie oni reprezentują wartości, które warto naśladować, a ich motywy można analizować na niezliczoną ilość sposobów. Stanowią oni dla mnie perfekcyjny destylat wszystkiego, co najpiękniejsze w fikcji, gdyż ich plastyczność umożliwia najodważniejsze eksperymenty na łamach różnych mediów. Nie zacząłbym się interesować tym tematem, gdybym na początku lat dwutysięcznych nie obejrzał tego filmu jako dzieciak, nieświadomy wagi tamtego momentu. Sam Raimi, wraz z X-Men Singera, przywrócił superherosów na mapę kina wysokobudżetowego po mrocznym okresie lat dziewięćdziesiątych. Pionier gatunku, który dał paliwo napędowe filmowcom na dekady. Film jest również idealną genezą, inspirowaną wczesnymi przygodami Pajęczaka na kartach komiksu. Przede wszystkim, to klasyk dzieciństwa i jeden z najważniejszych filmów w moim życiu
czytaj dalej
szymania11
9
8,5 bylem w kinie kiedys i robil wrazenie
czytaj dalej
Martynka Frąckowiak
6
6-, czasami bawi
czytaj dalej
Beermeister
7
Re-watch po latach, w glorious HD.
czytaj dalej
Jasper Toolshed Crouch
6
#Powtórka. Ma swoje problemy, a Maguire chyba nigdy mnie nie przekona do siebie to jednak broni się świetnymi scenami akcji i genialnymi rolami Simmonsa i Dafoe
czytaj dalej
___PREDATOR___
9
tylko poprawiałęm ocenę ;)
czytaj dalej
St Vincent
7
Uwielbiam Spidermana i jego historię, szczególnie komiksy były świetną tykającą bombą. Wybór aktora do filmu został raczej nieprzemyślany, niestety.
czytaj dalej
Maestro Mateo
7
Mimo tego że wolę Niesamowitego Spider-Mana to trylogia Raimiego też jest dobra.Tobey mnie nie przekonuje jako Spidey,M.J jest słaba,ale villian za to świetny.
czytaj dalej
Optimus_999
7
"With great power comes great responsibility"- w dzieciństwie byłem tego wielkim fanem, teraz nie aż tak, ale i tak uwielbiam za sceny akcji i Willema Dafoe- 7
czytaj dalej
nan_s
8
Lubię ten film. Jest trochę patosu - ale do przełknięcia. Bardzo dobrzy aktorzy. Bardzo dobra muzyka i efekty. I ten odwrócony pocałunek w deszczu - cudo!:)
czytaj dalej
Marcin Drążczyk
7
Po piętnastu latach się mocno zestarzał, ale dalej mam do tego filmu ogromny sentyment.
czytaj dalej
Jakub Żyła
4
lepkie łapki jak sarcia
czytaj dalej
Rtly
6
Źle się zestarzał przez te dziwne, dziecinne co najmniej wstawki montażowe. Chociaż uderzająca jest też aura początku 2000s.
czytaj dalej
Patryk Ciesielczyk
6
Jeśli chodzi o Człowieka Pająka to wyłącznie kreskówka z Jetixa. Wszyscy narzekają na Kirsten Dunst, nie wiem dlaczego.
czytaj dalej
mitrus80
4
a ten to chyba kiedyś oglądałem, ocena na wyrost, też słabo...
czytaj dalej
Diana
6
Całkiem wdzięczna bajka, mimo słabości głównej intrygi i groteskowości czarnego charakteru.
czytaj dalej
alina228
6
spodziewałam się czegoś lepszego
czytaj dalej
Maja Trębicka
8
Filmy super-hero były kiedyś takie cool… teraz są brzydkie i nikt się w nich nie uśmiecha
czytaj dalej
1
2
3
4
5
...
Popularne na VOD
Żywy czy martwy: Film z serii "Na noże"
Opinie
Jedna bitwa po drugiej
Opinie
Seks dla opornych
Opinie
Zobacz popularne na VOD