PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112599}

Sprawca Zero

Suspect Zero
6,3 3 061
ocen
6,3 10 1 3061
Sprawca Zero
powrót do forum filmu Sprawca Zero

i chyba mało znany o wiele lepszy niż przereklamowany ,,Siedem,,Finchera!

motorista

popieram przedmówcę :)...film niedoceniony




npebi

nooo nooo nooo

na pewno film dobry, ale wlasnie m.in. z tego wzgledu ze czerpie z se7en. tak wiec troche szacunku prosze. siedem to klasyka, wzor do nasladowania. a ze mowi sie o nim duzo to rzeczywiscie mozna byc przejedzonym tym filmem.

da_markos

nasladować nie powinno się żadnego filmu !bo to ,,zabija ,, kino

ocenił(a) film na 8
motorista

W każdym rzaie film na pewno zasługuje na 7 a nawet 8. Nie rozumiem niektórych ludzi wypisujących że ten film to dno, że brak klimatu , że jedyny walor to "trinity" - szlak zanim ktoś nie napisał że to ona nawet nie zauważyłem bo ta postać jest mało ważna...

remadr

Co wy za przeproszeniem pie.....cie. Nie ma co porównywac filmu Seven do tego czegoś. to jest marny film, aktorswo, scenariusz i wszystko jest słabe. No ale i tak jestem na tyle obiektywny, że postawie 4

ocenił(a) film na 7
jareczekck90

Krytyk filmowy się znalazł! Co za mało strzelali czy nie było cooltekstów??? Film oczywiście nie musiał się Tobie podobać ale nie rób z tego afery. Druga sprawa to pewnie go nie zrozumiałeś hehehe Nie znasz się na kinie to oglądaj bajki Aha podaj kilka tytułów filmów które uważasz za dobre. Zobaczymy co masz pod czapką

ocenił(a) film na 10
walkernike

pod czapką ma jeżdżenie po wszystkich, którzy lubią coś innego niż on

i tyle w temacie

motorista

motorista
masz świętą racje. Tak wspaniałych klasyków jak "Siedem" nie można naśladować. Nawet nie będę się zabierać do oglądanie tego bo jeszcze mi się nie spodoba wyłączę przed końcem filmu. Widziałem tylko zwiastun i już mi śmierdziało podróbą.

ocenił(a) film na 7
da_markos

Myślę dokładnie tak samo. Film dobry ale nie można uwłaczać klasyce. Filmy takie jak Siedem, Milczenie owiec, czy Kolekcjoner kości to szczytowe osiągnięcia gatunku. Sprawca zero jest filmem który im dorównuje, mimo że nie był tak sławny, ale nie oznacza to że tamte są słabe. Nara.

motorista

mnie osobiście bardziej podobał się Siedem,ale nie uważam,że ten film jest zły,po prostu (moim zdaniem) momentami trochę taki "zbyt ciągnący się niepotrzebnie".ale to tylko moje zdanie-przecież każdy z nas ma inny gust,dzięki czemu mamy duży wybór filmów.Uważam,że miłośnicy gatunku powinni go zobaczyć

ocenił(a) film na 6
motorista

dla mnie 7 jest znacznie lepsze
mysle ze w tym jest troche inspiracji filmem "siedem" ale nie jest to takie perfidne i bezmyslne nasladownictwo jak to bylo np w przypadku ressurection, tamten film byl poprostu durny i jawnie skopiowany,
ten jest wsumie dosyc zgrabny i nawet niezly, 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones