PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112599}

Sprawca Zero

Suspect Zero
6,3 3 054
oceny
6,3 10 1 3054
Sprawca Zero
powrót do forum filmu Sprawca Zero

mówił , że film jest robiony na wzór takich klasyków jak "Sie7em". Tak więc myślałem , że to jest kolejny gniot jak np. "Złodziej życia czy też "Wizja mordercy". Myliłem się jednak. Film "Suspect zero" jest filmem bardzo dobrym jednak nie głośnym i niestety niedocenionym w przeciwieństwie do wyżej wymienionego gniotu jakim jest "Złodziej życia". Ciekawe czemu o tamtym tak wiele mówią i wychwalają. Może dlatego , że Jolie pokazała w jednej scenie cycki :D. Co do "Suspect zero" bardzo spodobał mi się pomysł na nakręcenie ( którego nie mogę zdradzić ). Świetnie dobrana muzyka co dodaje filmowi lepszy klimat oraz obsada. W sumie dziwi mnie to też , że wszyscy piszą , że to lekka kopia "Sie7em". Przecież scenariusz był napisany przed nakręceniem wyżej wymienionego arcydzieła. Chyba , że go tak pozmieniali. Film zasługuje na pochwały i mam nadzieję , że ktoś w końcu zobaczy , że jest tak samo dobry jak "Sie7em".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones