1 godz. 32 min.
4,8 74 657
ocen
4,8 10 74657
20 969
chce zobaczyć
7,0 24
oceny krytyków
{"rate":7.0,"count":24}
{"type":"film","id":639024,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Spring+Breakers-2012-639024/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Spring Breakers
 • TheGoldenGirl ocenił(a) ten film na: 8

  Dla niektórych dno, dla niektórych geniusz, jednak ja pierwszy raz oglądając wyłączyłam po 20 minutach i stwierdziłam, że to nie dla mnie, nie warto tracić czasu. Po kilku miesiącach wróciłam do tego filmu z postanowieniem, że tym razem obejrzę do końca. A gdy już obejrzałam, przemyślałam i zinterpretowałam uznałam "Spring Breakers" za dzieło. Prawdziwe dzieło. Samo przedstawienie Faith jest dla mnie jak z życia wzięte, dosłownie. I kilka cytatów, które na zawsze pozostaną mi w pamięci, szczególnie o tych gwiazdach i światłach. Według mnie świetny.

 • TheGoldenGirl Miałam dokładnie tak samo. Byłam w kinie, już na początku seansu wyłączyłam się, stwierdzając - dno. Wróciłam po czasie, przeczytawszy wcześniej co nie co o reżyserze i odgórnej koncepcji filmu. Otworzyłam oczy :) Film jest naprawdę rewelacyjny, ma głębokie przesłanie i rzeczywiście - cytaty (szczególnie właśnie gwiazdy i światła! :)) są warte zapamiętania.

 • użytkownik usunięty

  TheGoldenGirl Tez za pierwszym razem wyłączyłem, ale przez przypadek obejrzałem drugi raz i kompletnie zmieniłem zdanie. Może nie jest to najlepsze co w życiu widziałem, ale to całkiem dobry i ciekawy film.

 • Hagraven ocenił(a) ten film na: 9

  TheGoldenGirl Ja w tym filmie nie wiedzę żadnego przesłania ale... to pierwszy film/serial od dawien dawna na którym nie zasnęłam i którego końca nie byłam w stanie przewidzieć w pierwszych 5 minutach oglądania...

 • kcmacik ocenił(a) ten film na: 3

  Hagraven trudny z ciebie widz

 • majkalipcowa ocenił(a) ten film na: 8

  TheGoldenGirl I słowo "ferie" nabrało zupełnie nowego znaczenia... ferie, wieczne FERIE... życie jak teledysk... bawimy się, zatrzymujemy życie.. Ten film będzie doceniony po latach, bo jest nowatorski. Świetnie zmontowany, zaskakujące, wciągające kino. Jak zobaczyłam średnią na FW, to nie chciałam go oglądac, ale niektóre komentarze mnie zaintrygowały i zobaczyłam. Nie żałuję.

 • Satyr1986 ocenił(a) ten film na: 3

  TheGoldenGirl Dzieło na miarę ukrytej sprawy i wizjonerski jak masakra piła, nie ma w tym ani jednego ani drugiego film jakich dziesiatki z przeslaniem jakich setki kicha i zero emocji.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 3

  Satyr1986 Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną akurat była na swój sposób wizjonerska, bo praktycznie wykreowała nowy podgatunek horroru.

 • Profesor Frink ocenił(a) ten film na: 7

  TheGoldenGirl Nie ma tu nic do rozumienia. To ładny teledysk, jak ktoś szuka czegoś więcej, to mu się nie spodoba. Mi wystarczyły walory audiowizualne.

 • Evelynn94 ocenił(a) ten film na: 1

  TheGoldenGirl Beznadziejny