PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722600}

Stado

Flocken
6,1 1 233
oceny
6,1 10 1 1233
6,3 3
oceny krytyków
Stado
powrót do forum filmu Stado

Dlaczego matka Alexa ani razu nie spytała go, czy to, do cholery, zrobił? To jest chore.

Podobało mi się, że mimo że kilka razy domyśliłem się, co się wydarzy, to jednak wiele ciągłości fabularnych nie zostało zrealizowanych wedle utartych schematów. Np. Jennifer na końcu nikogo nie zabija, nie zabija nawet siebie. A Alex na końcu nie gwałci tej różowowłosej. czego jej (oczywiście tylko filmowo...) życzyliśmy za wredotę, tylko jakąś Azjatkę czy inną Meksykankę.

Puenta okropna. Zboczeniec dostaje zezwolenie od otoczenia, najbliższej oceny, zatem robi to dalej. A ofiara zostaje absolutnie sama.

LukaszJarosz25

Co do matki, to trafne pytanie, ale fakty mówią, że była nie dość, że przekonana o niewinności syna to i wokół miała praktycznie samych popleczników - dziewczynie wierzyli tylko przyjaciółka i jej matka.
Ten fragment mówi bardzo dużo - "Matka Oskara założyła blog przeprowadzając obronną kampanie na rzecz syna, w którym obsmarowywała Linneę, założyła również stronę na facebook w tym samym celu. W zerowym czasie miała ponad 4 tysiące zwolenników wspierających jej syna."
A może i zapytała, tylko ten szczegół został w ogóle pominięty albo twórcy nie wiedzieli o tym.
A co do ciągłości fabularnej, to tu mamy raczej pozostania przy faktach, które miały miejsce...

ocenił(a) film na 8
LukaszJarosz25

Pracowałbyś w oświacie i wiedział, jakie podejście reprezentują często rodzice to wcale by cię takie pytanie nie nurtowało.

ocenił(a) film na 8
LukaszJarosz25

Jak dla mnie zakończenie byłoby dużo lepsze gdyby jednak pociągnęła za spust.... ale i tak naparawde dobre kino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones