PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467340}

Stary, kocham cię

I Love You, Man
6,4 28 416
ocen
6,4 10 1 28416
6,3 9
ocen krytyków
Stary, kocham cię
powrót do forum filmu Stary, kocham cię

Jest to film o męskiej przyjaźni, kobiety tego filmu nie zrozumieją. Widać to najbardziej po scenie gdy są w trójkę na koncercie. Zoey się przygląda "chłopakom" ze zdziwieniem, jakby uważała ich za co najmniej nienormalnych, a oni po prostu się świetnie bawili. A ona zachowywała się jak Zoey-za (zołza, jakby ktoś nie zrozumiał).

ocenił(a) film na 8
Mick_Pl

Ja jestem kobietą i zrozumiałam ;/ Czemu sądzisz że my nie zrozumiemy...? A to że Zoe tak na nich patrzyła to tylko jej rola..... :D

ocenił(a) film na 9
Makusiek

Nie chodziło mi o film, już jak napisałem nie dało się edytować, chodziło mi o męską przyjaźń.

ocenił(a) film na 8
Mick_Pl

No to myślisz że my męskiej przyjaźni zrozumieć nie umiemy?? Same mamy "przyjaciółki" i robimy o wiele bardziej szalone rzeczy od picia piwa i darcia sie nakoncertach xD! I uwierz mi wszystko da się zrozumieć ;P

ocenił(a) film na 8
Makusiek

zgadzam się : >

ocenił(a) film na 6
Makusiek

No właśnie. Jak już coś do mężczyźni nie rozumieją kobiet i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
__Cleo Sertortii13

Inaczej powiem.
Wam się wydaje, ze nas rozumiecie, a nam się wydaje, że was rozumiemy :D A tak naprawdę jedno nie jest w stanie zrozumieć drugiego ;p

ocenił(a) film na 5
Mick_Pl

zgadzam się po części

ocenił(a) film na 4
Mick_Pl

Słabo mi się zrobiło przy końcu jak zaczęli się prawie lizać po pindolach.

ocenił(a) film na 5
Mick_Pl

Jest to film o męskiej przyjaźni, kobiety tego filmu nie zrozumieją. Widać to najbardziej po scenie gdy są w trójkę na koncercie. Zoey się przygląda "chłopakom" ze zdziwieniem, jakby uważała ich za co najmniej nienormalnych, a oni po prostu się świetnie bawili. A ona zachowywała się jak Zoey-za (zołza, jakby ktoś nie zrozumiał).

chodzi o koncert tego ich ulubionego zespolu Rush?? tego ktorego Zoey nieznala - moim zdaniem w tym tkwi klucz :) Chlopcy swietnie sie bawili bo znali kazdy kawalek na pamiec a Zoey stoi i sie przyglada - pewnie pierwszy raz widzi swojego faceta wyluzowanego - caly poczatek filmu chodzi spiety jakby mial kolek w d.pie i dopiero jak poznal wyluzowanego Sydneya sie troche rozkrecil.
Ja juz napisalam swoja opinie- troche dziwne mi sie wydaje ze wyluzowany Sydney zaprzyjaznia sie szybko z takim ponurakiem jak glowny bohater.
PS. Dziewczyny tez sie wyglupiaja na koncertach, na jakiej planecie zyjesz?? bo ja pisze z ziemi :)

ocenił(a) film na 9
lonely_stoner

Brawo, właśnie o to mi chodziło, że Peter to sztywniak a przy Sydneyu się wyluzował. I nie pisałem że dziewczyny nie potrafią się bawić.

ocenił(a) film na 5
Mick_Pl

a w sumie dzis przemyslalam jak to sie stalo ze Sydney tak szybko sie przywiazal do Pete'a - jak w koncu sie poklocili to jest scena jak Sydney obdzwania wszystkich swoich kumpli i okazuje sie ze zaden nie ma czasu (jeden jest zajety jakimis sprawami zwiazanymi z rodzina, drugi musi isc z dziecmi do parku rozrywki itd). Mysle ze tak naprawde podobnie jak Pete byl zdesperowany zeby znalezc 'kolesia' do swoich wybrykow. Pojawil sie Peter- zachlysnal sie tym wyluzowanym zyciem Sydneya i wreszcie jeden i drugi mial jakiegos kumpla.

ocenił(a) film na 10
Mick_Pl

zgadzam sie z dziewczynami ! sama nią jestem i świetnie rozumiem ten film . Polecam go wszystkim do obejrzenia to naprawdę dobra komedia !

Mick_Pl

Nigdy nie mów, że kobieta czegoś nie rozumie, a w szczególności nie jakaś konkretna ale ogólnie kobiety, bo od razu się zejdą, nawykłócają i udowodnią Ci, że rozumieją lepiej (facetów) niż nawet Ty sam z bandą swoich (tępawych) kolegów // Tak, specjalnie dokoloryzowałem :)

Reiz3N

3,5 miliarda ludu i każda powie to samo?! Jesteś istnym wróżbito-psychologo-socjologo-geniuszem!

Lena_Xxx

Nie bez powodu dodane po slashu było zdanie "specjalnie dokoloryzowałem" :) Sama Pani potwierdziła moje słowa swoją reakcją :) Na przyszłość życzę mniej frustracji, a więcej dystansu.

Reiz3N

Ale z mojej strony to też był żart, tylko nie uznałam za konieczne tego zaznaczać :-(

Mick_Pl

Dajcie spokój. Z kolei z własnego przypadku wiem, że dziewczyna i jej kolega/przyjaciel też mogą świetnie się bawić na koncercie i zachowywać prawie tak jak ukazane było w filmie. Zależy od osoby.

ocenił(a) film na 8
Mick_Pl

Jestem kobietą i zorumiem, cóz za niespodzianka... ;/ Nienawidzę, kiedy ludzie wrzucają kobiety lub facetów do jednego worka, osobiście znam np. kobiety bardziej męskie od wielu facetów i odwrotnie, z resztą dużo osób pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że tak jest. Choć jak widać - nie wszyscy.

Wracając do filmu to ZROZUMIAŁAM go, uśmiałam się na nim i uważam, że to świetna komedia.

ocenił(a) film na 7
m911

kobieta nigdy nie bedzie bardziej meska od mezczyzny

ocenił(a) film na 7
dzosz2

chyba, ze zapusci wasy - dzieki dzosz

ocenił(a) film na 8
dzosz2

Widzę, że dajesz przykład odnoszący się do wyglądu ;) Gratuluję pomysłu, ale mam nadzieję, że większość osób zrozumiała, że chodziło mi o zachowanie. A może jesteś jednym z tych dzisiejszych "damskich" facecików, co maja 2 lewe ręce i super obcisłe rurki na dupie, skoro takie jest Twoje zdanie odnośnie mojego komentarza ;)

Mick_Pl

"Jest to film o męskiej przyjaźni, kobiety tego filmu nie zrozumieją. "

Jest dokladnie na odwrót. To mezczyzni nigdy nie zrozumieja tego, ze kobiety potrafia zrozumiec znacznie wiecje niz sie facetom wydaje. ;)

ocenił(a) film na 7
sever

Stary kocham cie wypowiedz- Kobieca przyjaźń też jest możliwa. Dla mnie dobry film, ale nic ponadto. 7/10 daję. Czasami mnie śmieszył, czasem nie. Oczywiście to komedia, ale jakby potraktować to komedia to w wielu momentach ich przyjaźń była przesadzona, bo przesadą jest stawiać przyjaciela wyżej niż kobietę i zamiast jej też poświęcić czas, to ciągle z kumplem. Po prostu trzeba znać umiar. No, ale z tego co pamiętam bohater w końcu to zrozumiał. Piszę, z tego co pamiętam, bo film oglądałam z 2 lata temu albo i więcej :)

Mick_Pl

Dokładnie, w pełni cię popieram, tutaj widać , że kobiety nie rozumieją nas facetów. Wiem co mówię, ponieważ znam to z życia i z innych sytuacji. Kobiety i Faceci to inne światy. Po prostu tak jesteśmy stworzeni i nie mam do nikogo pretensji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones